آخرین اخبار سایت عصر ایران (asriran.com)

بالاخره کنسرت مسئله این کشور هست یا نه؟

بالاخره کنسرت مسئله این کشور هست یا نه؟

4 دقیقه قبل عصر ایران

آنقدر باید این مسائل فرهنگی و اجتماعی در حاشیه باشند تا رسما تبدیل به بحران شوند. جوانان اول انقلاب و یا دهه ۷۰ درگیر رسیدن به آرمان‌های خود بودند. انقلاب، جنگ، اصلاحات و … باعث شده بود آنها اندیشه‌ای متفاوت از جوانان امروز داشته باشد.

باهنر: در حق دولت روحانی نامردی نکنیم

4 دقیقه قبل عصر ایران

باهنر با بیان این که همه قبول دارند به لحاظ امنیتی و اطلاعاتی در غرب آسیا جزو بهترین‌ها هستیم و کارنامه درخشانی داریم، از روند رشد تولید ناخالص داخلی انتقاد کرد و گفت: به این رقم قانع نیستیم. رتبه تولید ناخالص داخلی ما در بین 200 کشور، زیر 20 است اما باید ارتقا یابیم.

حکم اعدام برای "نویسنده متجاوز" به دختران جوان

9 دقیقه قبل عصر ایران

پرونده این متهم دو بخش دارد که یک بخش آن در دادگاه ارشاد و بخش دیگر در دادگاه انقلاب رسیدگی شده است. متهم در دادگاه ارشاد محاکمه و بابت تشویق به فساد و فحشا به 12 سال و 6 ماه و بابت تهدید به دو سال 6 ماه و مجموعاً به 15 سال حبس محکوم شده است.

تخریب کارگاه‌های غیرمجاز پسماند در تهران

19 دقیقه قبل عصر ایران

رئیس اداره محیط زیست شهر تهران با بیان این‌که در جلسات کارگروه مدیریت پسماند شهر تهران بسیار روی موضوع جمع‌آوری کارگاهی پسماند در محله تقی‌آباد تاکید شده بود، تصریح کرد: خوشبختانه در ماه‌های اخیر با همکاری‌ دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و شهرداری توانستیم این کارگاه‌ها را جمع‌آوری کنیم اما این پایان کار نیست.

منتظر کاهش شدید قیمت‌ها در بازار کامپیوتر باشید

44 دقیقه قبل عصر ایران

میرمهدی ادامه داد: با ترخیص این کالا‌ها که با ارز دولتی وارد کشور شده‌اند، حجم زیادی از محصولات رایانه‌ای به ویژه لپ‌تاپ وارد بازار خواهد شد که به کاهش شدید قیمت‌ها کمک خواهد کرد.

اطلس؛ غول پرنده اروپایی!(+تصاویر)

اطلس؛ غول پرنده اروپایی!(+تصاویر)

44 دقیقه قبل عصر ایران

یکی دیگر از قابلیت های ارزشمند ایرباس مورد نظر ما، SYLENA MK2 نام دارد که این سیستم منحصرا به منظور مقابله با تهدیدات مختلف نظیر موشک های حرارتی و اژدرهای پیشرفته توسعه یافته است.

کره جنوبی نفت ایران را تحریم کرد

49 دقیقه قبل عصر ایران

واردات نفت کره جنوبی از ایران با توقف سه ماهه، طی ژانویه تا نوامبر 2018 ، 57.9 درصد کاهش یافته و به 7.15 میلیون تن یا 157009 بشکه در روز رسیده است . واردات نفت کره از ایران در زمان مشابه سال 2017، 17 میلیون تن بود .

یوروانکپ معرفی کرد: ایمن‌ترین  خودروهای سال 2018 در کلاس‌های مختلف (+عکس)

یوروانکپ معرفی کرد: ایمن‌ترین خودروهای سال 2018 در کلاس‌های مختلف (+عکس)

54 دقیقه قبل عصر ایران

هر ساله کارشناسان و ارزیان بنیاد ایمنی خودروهای اروپا موسوم به یورو انکپ (Euro NCAP) با تست و آزمایش خودروهای مختلف، فهرست ایمن‌ترین خودروها در هر کلاس را منتشر می‌کنند.

گزارش تحلیلی روزنامه جوان از دیدار "مافیای مخرب کنکور" با مراجع: استفاده ابزاری کردند/ علمای قم در نظر بگیرند که مافیای کنکور از مشروعیت مراجع برای کارکرد غیرعلمی مؤسسات خود بهره نبرند

54 دقیقه قبل عصر ایران

به نظر می‌رسد، مدیران مؤسسات کنکوری و کمک آموزشی دیدار با علما و مراجع تقلید را به عنوان یکی از ابزار‌های مبارزاتی خود با آموزش‌و‌پرورش انتخاب کرده‌اند. سوء تعبیر‌های صورت‌گرفته از دیدار کنکورچی‌ها با مراجع، به اقدامات مخرب مافیا مشروعیت نمی‌بخشد. قطعاً مراجع عظام با ایجاد یک نظام آموزشی موازی از جانب مؤسسات کنکوری مخالفند و امر تعلیم و تربیت را موضوعی حاکمیتی می‌دانند. این شیطنت رسانه‌ای اصحاب مافیای کنکور بوده است که از دیدار با مراجع به سود خودش تیتر و خبر مخابره کرده است.

تظاهرات ضد دولتی در یونان

59 دقیقه قبل عصر ایران

پلیس در شمال یونان از گاز اشک‌آور و آب پر فشار برای متفرق کردن تظاهرکنندگان ضد دولتی استفاده کرد که به توافق با مقدونیه معترض بودند.

تصادف سنگین کامیون با پیکان (+عکس) / لزوم برخورد پلیس با خودروهای نا ایمن

تصادف سنگین کامیون با پیکان (+عکس) / لزوم برخورد پلیس با خودروهای نا ایمن

1 ساعت قبل عصر ایران

بنا بود تا اینگونه کامیون ها برای تردد اقدام به نصب سپر های محافظ در کنار و جلوی خودرو کنند که جا دارد تا این نکته به صورت جدی از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی پیگیری شده و از تردد چنین خودروهای نا ایمنی که باعث به بروز تلفات انسانی در هنگام تصادف می شوند جلوگیری شود.

"کاسبان کنکور" و دروغ هایی که از تهران به قم بردند

2 ساعت قبل عصر ایران

اگر نظام آموزش ایران اصلاح شود، دیگر جایی برای موسسات کنکور و مافیای آموزشی وجود نخواهد داشت و مگر در همان کشورهای اروپایی که این فرد به آنها اشاره کرده، افراد و موسساتی مثل خودش وجود دارند که زمین و زمان را پر کنند از آگهی های تست و کنکور و کمک آموزشی و نهایتاً هم نزد روحانیون شان بروند که لااقل شما نگذارید منافع ما به خطر بیفتد؟!

ماشین حمل پول در آمریکا 300 هزار دلار را کف جاده ریخت (+عکس)

ماشین حمل پول در آمریکا 300 هزار دلار را کف جاده ریخت (+عکس)

11 ساعت قبل عصر ایران

در مجموع فقط 205 هزار دلار از پول های سرگردان پیدا شد. پلیس از شهروندان خواسته است تا پول های به تاراج رفته را برگردانند و قول داده که در صورت تحویل پول، پرونده ای علیه متخلفان ایجاد نخواهد شد.

تاکید بر مبارزه با اخبار جعلی از سوی سران اروپایی

تاکید بر مبارزه با اخبار جعلی از سوی سران اروپایی

11 ساعت قبل عصر ایران

بر این اساس کشورهای اروپایی اخبار و اطلاعات دروغین را موضوعی ارزیابی کرده اند که در حال تبدیل به معضلی حاد و استراتژیک در سیستم های دموکراتیک و نیز تبدیل شدن به بخشی از جنگ هیبریدی است.

پربازدیدترین اخبار