مغرورترین افراد متولد کدام ماه‌های سال هستند؟ +تصاویر

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1013235
حتما شما تاکنون با افرادی مواجه شده‌اید که سعی دارند خود را نسبت به همه چیز بی‌توجه نشان دهند اما در حقیقت حواسشان به همه چیز هست.


مغرورترین افراد متولد کدام ماه های سال هستند؟ +تصاویربه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، غرور مساله ایست که از نگاه برخی ها یک امتیاز و از دید بعضی دیگر نقطه ضعف بزرگی محسوب می شود. پیش از بررسی دسته بندی های زیر این نکته مهم را باید مدنظر داد که غرور در همه مواقع هم بد نیست، مانند غرور ملی یا زمانی که این موضوع موجب حفظ عزت نفس شود و اجازه ندهد که مقابل ظلم سر خم کنیم.

صحبت ما از غرور کاذبی است که مانع بیان احساسات حقیقی ما نسبت به اطرافیان و امور شود، اکنون با این دید خود را آماده مطالعه مطلب سرگرم کننده زیر کنید.

به نقل از "شاشه نیوز"برخی ها با خود می پندارند که در صورت تعریف از کسی، آن شخص قطعا دور برخواهد داشت و در آینده نزدیک دیگر ارزشی برای ما قائل نخواهد بود.

بعضی دیگر نیز دلیلی برای پنهان کردن احساسات خود نمی بینند، زیرا زندگی کوتاه تر از آن است که بخواهند با غرور کاذب افراد را از خود برنجانند.

دسته اول محکم سر موضع خود می ایستند و به نظرشان لزومی برای بروز احساسات حقیقی که درونمان در تلاطم هستند برای دیگران وجود ندارد.

از نظر این افراد با پنهان کردن احساسات واقعی می توان جذابتر بود و به این شکل در نظر سایرین محترم تر جلوه کرد.

این اشخاص مدام سعی در حفظ پرستیژ خود دارند و می خواهند که خود را نسبت به همه کس و  همه چیز بی توجه نشان دهند، چرا که به نظرشان اگر بالعکس عمل کنند از جذابیت شخصیتشان کاسته خواهد شد.

بنابراین درآئین این گروه، ابراز علاقه، محبت، بروز احساسات حقیقی، ارائه نظر مثبت درباره افراد و مسائل، تعریف و تمجید و مواردی از این قبیل اکیدا ممنوع است.

مغرورترین افراد متولد کدام ماه های سال هستند؟ +تصاویر

دسته دوم درست مقابل گروه اول هستند. آنها بر این باورند که کسی از پایان عمر خود خبر ندارد و از تک تک لحظات می بایست برای محبت کردن به یکدیگر بدون هیچ محدودیتی نهایت استفاده را کرد.

این گروه معتقدند در صورت داشتن غرور بیش ازحد، فرصتی را که برای عشق ورزیدن به اطرافیان خود داریم، از دست داده و قطعا در روزگار میانسالی حسرت روزهای گذشته را خواهیم خورد.

در قوانین دسته دوم، غرور بیجا، پنهان کردن عواطف و احساسات واقعی، کم محلی کردن، قیافه گرفتن و در اصطلاح عامیانه خاکی نبودن، مطلقا غدغن است.

نکته ای که قبل از خواندن نتیجه این گزارش باید بدانید، این است که مطلب منتشر شده در این سایت عرب زبان شاید صرفا جنبه سرگرمی داشته باشد و ممکن است که بر پایه تحقیقات علمی استوار نباشد.

بنابراین ترجمه و انتشار این مطلب مطلقا به معنای توهین به متولدین این ماه ها نخواهد بود، هدف از این مطلب یک استراحت و تفریح چند دقیقه ای میان هیایوی کار روزانه بوده و و امیدواریم شما نیز با نگاه سرگرمی به این مطلب بنگرید و از خواندن آن لذت ببرید.

طبق این گزارش مغرورترین افراد متولدین ماه های مرداد، آبان،دی،بهمن،اسفند هستند.

مغرورترین افراد متولد کدام ماه های سال هستند؟ +تصاویر 

1- مرداد

مغرورترین افراد متولد کدام ماه های سال هستند؟ +تصاویر

2-آبان

مغرورترین افراد متولد کدام ماه های سال هستند؟ +تصاویر

3-دی

مغرورترین افراد متولد کدام ماه های سال هستند؟ +تصاویر

4-بهمن

مغرورترین افراد متولد کدام ماه های سال هستند؟ +تصاویر

5-اسفند

 مغرورترین افراد متولد کدام ماه های سال هستند؟ +تصاویر

انتهای پیام/

متولدین کدام ماه های سال مغرورتر هستند؟
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 47
چاپ خبر
منبع:خبرنگاران جوان

کد خبر:1013235

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار