هوای تبریز باز هم در وضعیت ناسالم قرار گرفت

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 1036784


پول‌نیوز - هوای تبریز امروز بار دیگر در وضعیت ناسالم قرار گرفت.

داوود قاسم زاده مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت از محیط زیست استان، با بیان اینکه هوای تبریز پس بارش های اخیر در وضعیت پایدار قرار گرفته گفت: هوای شهر تبریز امروز در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قراردارد.

وی افزود:  بر اساس آخرین آمار استخراجی از ایستگاه های سنجش آلودگی هوا در تبریز، شاخص آلودگی هوا  در ۲۴ ساعت گذشته به  ۱۱۰ پی. اس نسبت به ذرات معلق ۲٫۵ میکرون رسیده است.

قاسم زاده تاکید کرد: البته از ظهر امروز با ناپایداری هوا از این شاخص آلودگی هوا از میزان ذکر شده کاهش پیدا کرده و علت این آلودگی پایداری هوا از روز گذشته و نفوذ ریز گردها از مرزهای غربی کشور بوده است.

محمد اشجعی معاون پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی هم در گفتگو با تبریز بیدار اظهار داشت:   با وزش بادهای آرام از بعد از ظهر امروز  از میزان پایداری جو و آلودگی هوا  کاسته خواهد شد.

وی ادامه داد: از اواخر ساعات روز سه شنبه و صبح روز چهارشنبه سامانه ضعیفی وارد استان می شود که احتمالا موجب بارش های پراکنده در نقاط مختلف استان خواهد شد.

اشجعی با اشاره به ورود سامانه بارشی قوی از اواخر هفته جاری به استان گفت: این سامانه بارشی از اواخر پنج شنبه وارد استان می شود و پیش بینی می کنیم در روزهای جمعه و شنبه موجب بارش برف و باران در نقاط مختلف استان شود.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 39
چاپ خبر
منبع:سایت خبری پول نیوز

کد خبر:1036784

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار