تارتار: کرمانشاهی را نفرین می‌کنم!

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1047733
مهدی تارتار پس از شکست ۴ بر صفر تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: باید به هواداران استقلال تبریک بگویم. بازی به گونه‌ای پیش رفت که دست و پای ما بسته شد. پنالتی زودهنگامی که برای استقلال گرفته شد و در ادامه اخراج بازیکن ما، دست و پای‌مان را بست. من به صحنه نزدیک بودم و ضربه سیف‌اللهی، ضربه‌ای نبود که اخطار داشته باشد.


مهدی تارتار پس از شکست ۴ بر صفر تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: باید به هواداران استقلال تبریک بگویم. بازی به گونه‌ای پیش رفت که دست و پای ما بسته شد. پنالتی زودهنگامی که برای استقلال گرفته شد و در ادامه اخراج بازیکن ما، دست و پای‌مان را بست. من به صحنه نزدیک بودم و ضربه سیف‌اللهی، ضربه‌ای نبود که اخطار داشته باشد.

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با ابراز تأسف از شکست تیمش مقابل استقلال گفت: بازی به گونه ای پیش رفت که دست و پای ما بسته شد.

مهدی تارتار پس از شکست ۴ بر صفر تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: باید به هواداران استقلال تبریک بگویم. بازی به گونه ای پیش رفت که دست و پای ما بسته شد. پنالتی زودهنگامی که برای استقلال گرفته شد و در ادامه اخراج بازیکن ما، دست و پای مان را بست. من به صحنه نزدیک بودم و ضربه سیف اللهی، ضربه ای نبود که اخطار داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی خاطرنشان کرد: ۵۰ درصد به بالای بازیکنان ما برای اولین بار در این ورزشگاه (ورزشگاه آزادی) بازی می کردند و به لحاظ روحی به هم ریختند. متأسفانه نشد و نمی شد استقلال مقابل تیم ۱۰ نفره ما بد عمل کند و در نهایت پیروزی شیرینی را هم به دست آورد.

تارتار با انتقاد از عملکرد داور دیدار تیمش مقابل استقلال گفت: آقای اصفهانیان! یا مشکلات داوری را حل کن، یا خودت برو. ما شبانه روزی کار می کنیم. روی نقاط ضعف و قوت استقلال کار کردیم که با اشتباه داوری به هم ریخت. اگر آن صحنه برای استقلال پنالتی بود، برای ما هم پنالتی بود. صحنه اخراج را که دیدید و یک پنالتی خنده دار هم آخر بازی به سود ما گرفت. کرمانشاهی در حد این بازی نبود و نمی دانم چرا برای دیداری انتخاب شد که بین دو مدعی برگزار می شد. به داور مسابقه گفتم اگر اشتباه کرده باشد، او را نفرین می کنم و تا دنیا دنیاست او را نمی بخشم. نه در این دنیا و نه در آن دنیا و اگر من اشتباه کرده باشم، عذرخواهی می کنم.

وی تصریح کرد: پنالتی که برای ما گرفته شد، پنالتی نبود. می خواستم خودم به بازیکنانم بگویم که پنالتی را نزنند و به بیرون بزنند، اما همکارانم اجازه ندادند. اصلاً پنالتی نبود و بازیکن ما سُر خورد. خدا را شکر که پنالتی هم گل نشد. بعد از اخراج بازیکن ما، ببینید که سوت های مسخره به سود ما زده شد و داور می خواست به نوعی جبران کند؛ بس است دیگر. ما نمی خواهیم به ناحق برای مان پنالتی گرفته شود، حق تیم ها را نخورند، حتی استقلال را. اصلاً این داور در اندازه لیگ ما نبود. آقای اصفهانیان! یا مشکلات داوری را درست کن، یا خودت برو. نمی شود ما یک هفته شبانه روز کار کنیم با یک سوت اشتباه همه چیز به باد برود. با این وضعیت نمی شود کار کرد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در خصوص اینکه همین داور (کرمانشاهی) در دیدار سایپا و مشکی پوشان سر تیم سایپا را بریده بود و به نظر شما این مشکلات چگونه باید مرتفع شود، گفت: باید از بالا درست شود و من هم صحبت هایم خطاب به اصفهانیان بود. زحمات ما را از بین بردند و این سخت است. آن ها خودشان را جای منِ مربی بگذارند و قضاوت کنند که با یک اشتباه تمام زحمات ما از بین رفت. کسی که در دیدار سایپا آن اشتباهات را کرد، چرا برای این بازی انتخاب کردند؟ اصلاً ببینند این داور در حد اندازه لیگ ماست! امروز من قربانی شدم، اما نباید مربیان و تیم های دیگر قربانی شوند. استقلال نباید هفته های آینده قربانی شود، باید وضع داوری را درست کنند. هواداران استقلال برای ما عزیز هستند و حق شان هم پیروزی بود، چون ما بعد از ۱۰ نفره شدن حرفی برای گفتن نداشتیم.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 58
چاپ خبر
منبع:فردا نیوز

کد خبر:1047733

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار