باران آلودگی تهران را فردا کم می کند/ باران به جنوب شرق کشور رسید

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 1090957
سلامت نیوز: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فردا بارش باران از شدت آلودگی هوای تهران کم می کند. به گزارش سلامت نیوز، محمد اصغری در گفت و گو با میزان، اظهار داشت: آلودگی امروز در شهرهای بزرگ به ویژه تهران، کرج، قم، قزوین، تبریز، ارومیه و اهواز ادامه دا


سلامت نیوز: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فردا بارش باران از شدت آلودگی هوای تهران کم می کند.

به گزارش سلامت نیوز، محمد اصغری در گفت و گو با میزان، اظهار داشت: آلودگی امروز در شهرهای بزرگ به ویژه تهران، کرج، قم، قزوین، تبریز، ارومیه و اهواز ادامه دارد. اگر محدودیت های ترافیکی در نظر گرفته شده در تهران به درستی انجام شود،امروز آلودگی به نسبت دیروز بالاتر نمی رود.

وی ادامه داد: از عصر امروز با ورود سامانه بارشی از غرب کشور آلودگی به تدریج رو به کاهش می رود. فردا شاهد بارش پراکنده و اندک باران در تهران و قم خواهیم بود که از شدت آلودگی کاسته و به تدریج تا روز پنج شنبه آلودگی به اتمام می رسد.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: امروز برای سواحل دریای خزر و استان اردبیل بارش پراکنده باران پیش بینی می شود. این بارش تا روز جمعه ادامه دارد.

اصغری با بیان اینکه بالاخره باران به جنوب شرقی کشور رسید، تاکید کرد: از فردا شاهد بارش باران در اصفهان، یزد،کرمان، فارس و سیستان وبلوچستان هستیم. حجم بارش ها در کرمان و شمال شرق استان سیستان وبلوچستان خوب پیش بینی می شود.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 49
چاپ خبر
منبع:سلامت نیوز

کد خبر:1090957

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها