اگر حقوق 5 میلیون تومانی من کفاف شهرداری را می‌دهد، حاضرم آن را وام دهم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1114016
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه تاکنون ریالی از حقوق خود را برداشت نکرده‌ام، گفت: آمادگی دارم این پول را به شهرداری وام دهم.


اگر حقوق 5 میلیون تومانی من کفاف شهرداری را می دهد، حاضرم آن را وام دهمبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ زهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران در چهل و پنجمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(سه شنبه) برگزار شد، در دفاع از دادن وام به برخی کارکنان شهرداری اظهار کرد: من ماهانه 5 میلیون و 400 هزار تومان حقوق می گیرم که تاکنون یک ریال از آن برداشت نکرده ام و اگر این پول کفاف شهرداری را می دهد، آمادگی دارم که آن را وام دهم.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه کارکنان شهرداری بسیار خدوم و زحمتکش هستند، اما دیده نمی شوند، گفت: کارکنان شهرداری در طی بارش برف 3 روز تمام تلاش کردند و به جای آن که به آن ها خسته نباشید بگوییم، گفتیم شهرداری نتوانست کاری کند و خستگی در تن آن ها ماند.

وی با بیان اینکه در تبصره 5 مجوز می دهیم که از ردیف 16 و 17 به اشخاص حقیقی و حقوقی کمک بلاعوض شود،تصریح کرد:اما برای کارکنان شهرداری که وام را برمی گردانند، آسیبی به بودجه زده نمی شود و این کار به امانتداری ما خدشه وارد نمی کند.

وی خاطرنشان کرد: وقتی کارمندی با 5 میلیون تومان مشکلش حل می شود، چرا ما وام ندهیم و عدم پرداخت این وام می تواند فشار بر او را زیاد کند و زمینه ساز خطا شود.

انتهای پیام/

صحبت های صدراعظم نوری در چهل و پنجمین جلسه شورای شهر تهران
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 30
چاپ خبر
منبع:خبرنگاران جوان

کد خبر:1114016

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط