رتبه تاسف بار دختر اسکی باز ایران درالمپیک+عکس

منبع : تابناک کد خبر: 1116268
بیرامی نخستین حضورش را در المپیک تجربه می‌کند و البته رکوردش به هیچ عنوان قابل دفاع نبود. رکورد ثبت شده توسط او فاصله ای نجومی با سایر شرکت کنندگان داشت که نشان می دهد باید تمرینات و امکانات بیشتری برای ورزشکاران زن ایرانی در این رشته ها مدنظر قرار گیرد.


بازی های المپیک زمستانی پیونگ چانگ از روز جمعه به طور رسمی آغاز شده است و بانوی اسکی باز ایران در رقابت های المپیک زمستانی در رده شصت و هشتم و آخر جدول قرار گرفت.

 به گزارش تابناک ورزشی، سمانه بیرامی ملی پوش اسکی صحرانوردی ایران به عنوان نخستین ورزشکار ایران امروز با حریفانش به رقابت پرداخت. پرچمدار کاروان ایران در بازی های المپیک زمستانی 2018 در ماده اسپرینت با زمان 4:47.91 در رده 68 قرار گرفت. در این ماده استینا نیلسون از سوئد با زمان 3:08.74 در رده نخست قرار گرفت. 30 نفر برتر به مرحله بعد راه پیدا می کنند. بیرامی نخستین حضورش را در المپیک تجربه می کند و البته رکوردش به هیچ عنوان قابل دفاع نبود. رکورد ثبت شده توسط او فاصله ای نجومی با سایر شرکت کنندگان داشت که نشان می دهد باید تمرینات و امکانات بیشتری برای ورزشکاران زن ایرانی در این رشته ها مدنظر قرار گیرد.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 32
چاپ خبر
منبع:تابناک

کد خبر:1116268

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>