وکیل ترامپ پرداخت حق‌السکوت به بازیگر فیلم‌های مستهجن را تأیید کرد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1117945
خبرگزاری فرانسه گزارش داد که وکیل ترامپ پرداخت حق‌السکوت به بازیگر فیلم‌های مستهجن آمریکایی برای مخفی ماندن روابط نامشروع ترامپ را تأیید کرد.


وکیل ترامپ پرداخت حق السکوت در ازای مخفی ماندن روابط نامشروع ترامپ را تأیید کردبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، خبرگزاری فرانسه گزارش داد که وکیل ترامپ پرداخت حق السکوت به بازیگر فیلم های مستهجن آمریکایی برای مخفی ماندن روابط نامشروع ترامپ را تأیید کرد.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه «میشل کوهن» شب گذشته به «نیویورک تایمز» گفته است که 130 هزار دلار از پول خودش به «استفانی کلیفورد» که زمانی گفته بود با ترامپ رابطه نامشروع داشته پرداخت کرده است.

وکیل ترامپ در گفتگو با این روزنامه آمریکایی پرداخت پول به بازیگر فیلم های مستهجن و غیراخلاقی را قانونی دانسته اما از پرداختن به جزئیاتی مانند دلیل پرداخت و یا اینکه آیا ترامپ از پرداخت این پول آگاه بوده یا خیر خودداری کرده است.

ماه گذشته نشریه «وال استریت ژورنال» گزارش داد که یکی از وکلای رئیس جمهور آمریکا پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال 2016، مبلغ 130 هزار دلار به یک بازیگر زن فیلم های غیراخلاقی پرداخت کرده تا روابطه نامشروع خود با دونالد ترامپ را مخفی نگه دارد.

 

انتهای پیام/

 

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 63
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1117945

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>