طبق فرامین مقام معظم رهبری، موظف هستیم محیط سربازی را برای سربازان خوشایند کنیم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1118056
فرمانده نیروی زمینی ارتش، گفت: ما طبق فرامین مقام معظم رهبری، موظف و مکلف هستیم که محیط سربازی را برای سربازان خوشایند کنیم و برای سربازان، نقش پدر، برادر و مربی را ایفا کنیم.


////به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، امیر "کیومرث حیدری" فرمانده نیروی زمینی ارتش در دهمین دوره جشنواره جوان سرباز، اظهار کرد: سربازان عزیز، کاستی ها و ناخوشایندی ها ما در گوشه و کنار پادگان ها را به حساب نظام نگذارند بلکه به حساب آن مدیر، افسر یا درجه دار پادگان بگذارد.

وی تصریح کرد: ما طبق فرامین مقام معظم رهبری، موظف و مکلف هستیم که محیط سربازی را برای سربازان خوشایند کنیم و برای سربازان، نقش پدر، برادر و مربی را ایفا کنیم.

فرمانده نزاجا ادامه داد: خوشایند کردن محیط سربازی باعث می شود که سربازان از حضور در پادگان ها احساس لذت داشته باشند.

امیر حیدری با بیان اینکه "زیباترین و باقداست ترین واژه در ذهن من واژه سرباز است"، عنوان کرد: من تا کنون واژه ای که وزن معنوی و اثربخشی آن به اندازه واژه "سرباز" باشد را نشنیده ام.

وی با بیان اینکه سرباز کسی است که در راه ارزشی که انتخاب کرده، حاضر است سرش را فدا کند، افزود: سربازان نظام جمهوری اسلامی ایران، شخصیت های بدون توقع و بی ادعایی هستند که برای آرامش ملت و میهنشان، دو سال سختی را به جان می خرند.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 19
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1118056

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>