مشکل جایگاه داران با بانک ملت هنوز حل نشده است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1118300
رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت گفت: در راستای حل مشکل، مذاکراتی بین بانک ملت و اتحادیه جایگاه‌داران صورت گرفته که فعلا نتیجه‌ای نداشته است اما به محض اینکه به نتیجه رسید، اعلام خواهیم کرد.


به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، در حالی مشکل جایگاه های سوخت برای استفاده از دستگاه کارتخوان از سوی خبرگزاری میزان پیگیری شد که هنوز مشکل میان بانک ملت و جایگاه داران حل نشده است.

در این رابطه بیژن حاج محمد رضا در گفت وگو با خبرگزاری میزان در خصوص روند پیگیری حل مشکلات جایگاه داران و بانک ملت گفت: مشکل اصلی ما این است که مدیر عامل جدید بانک ملت به بدهی این بانک به جایگاه داران را قبول ندارد و در حال مذاکره با مسئولین این بانک برای حل مشکل هستیم.

بیشتر بخوانید: بنزین فقط با پول نقد عرضه می شود

وی در ادامه افزود: فعلا قرار شد در جایگاه ها از دستگاه های کارتخوان بانک ملت استفاده کنیم و از مردم وجه غیر نقدی نیز پذیرفته شود.

رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت تصریح کرد: ما تمامی اسناد مربوط به بدهی 11 هزار میلیارد تومانی بانک ملت را در دست داریم و در تلاش برای اثبات مبلغ بدهی خود هستیم و امیدواریم این مراحل به نتیجه برسد.

بیشتر بخوانید: اسناد بدهی بانک ملت به جایگاه داران را به مراجع قضایی ارجاع می دهیم

حاج محمد رضا در انتها خاطر نشان کرد: در راستای حل مشکل، مذاکراتی بین بانک ملت و اتحادیه جایگاه داران صورت گرفته که فعلا نتیجه ای نداشته است اما به محض اینکه به نتیجه رسید، اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 30
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1118300

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>