بیماری پوتین مانع از حضور او در نشست‌های مهم می‌شود!

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1118570
شرکت نکردن رئیس‌جمهور روسیه در چند اجلاس، موجب شایعه‌سازی برخی رسانه‌های غربی درباره وضع سلامت وی شد.


به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ ایندیپندنت در مطلبی تاییدنشده از بیماری ولادیمیر پوتین خبر داد و نوشت رئیس جمهور روسیه برای نخستین بار در چندین سال اخیر از حضور در برنامه های عمومی مهم خودداری کرده است.

این روزنامه انگلیسی در  گزارشی نوشت: پوتین روز دوشنبه به سوچی نرفت. رئیس جمهور در اجلاس «منتور ۲۰۱۸» هم که در مسکو برگزار می شود، حضور نخواهد داشت و هفته آینده نیز به خاور دور روسیه سفر نخواهد کرد.

به ادعای ایندیپندنت، در آخرین حضور عمومی رئیس جمهور روسیه نشانه های بیماری کاملا در وی مشهود بود. صدای او بسیار ضعیف بود و مدام سرفه می کرد. هفته گذشته نیز پوتین در سفر به سیبری احوال مشابهی داشت. هنگام سخنرانی ها وی دچار اشتباه می شد و به نظر می رسید تمرکز ندارد.

این در حالی است که روز سه شنبه دمیتری پسکوف، دبیر مطبوعاتی کاخ ریاست جمهوری روسیه، احتمال ابتلای پوتین به یک بیماری جدی را رد کرد و گفت او احتمالا از کرملین یا از محل سکونتش به امور مملکت رسیدگی خواهد کرد.

او با تاکید بر اینکه رئیس جمهور دچار سرماخوردگی شده است، گفت: همگی صدای او را شنیدید.

این نخستین بار نیست که وضع جسمانی پوتین موضوع بحث و اختلاف نظر قرار می گیرد. در اواخر سال ۲۰۱۲ [۱۳۹۱] وی چندین سفر خارجی را لغو کرد و مدتی در انظار عمومی حاضر نشد. پس از مدتی کرملین اعلام کرد پوتین به درمان یک آسیب قدیمی ورزشی مشغول بوده است.

انتهای پیام/

شایعه پراکنی ایندیپندنت درباره بیماری پوتین
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 26
چاپ خبر
منبع:خبرنگاران جوان

کد خبر:1118570

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>