تاثیر مسابقات ورزشی بر دانش‌آموز برابر با یك سال حضور در كلاس درس است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1118660
كرمی گفت: حضور دانش آموزان در مسابقات ورزشی معادل تاثیر حضور یك ساله آن‌ها در كلاس درس است که باعث تغییرات اثر بخشی در سلامت روحی و جسمی آن‌ها می‌شود.


تاثیر مسابقات ورزشی بر دانش آموز برابر با یك سال حضور در كلاس درس استبه گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  شهناز كرمی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران در مراسم اختتامیه جشنواره استانی مسابقات ورزشی كاركنان و دانش آموزان استثنایی با اشاره به اینکه بر اساس آخرین یافته های علمی زندگی بدون تحرك، عامل بسیاری از بیماری های جسمی است اظهار داشت: اهمیت ورزش بر كسی پوشیده نیست و ورزش نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی انسان ها دارد.
كرمی اظهار کرد: ورزش منظم علاوه بر تامین سلامت جسمانی و روحی معلولین باعث ایجاد روابط اجتماعی موفق آنان در جامعه می شود.
وی با اشاره به تاثیر حضور دانش آموزان در مسابقات ورزشی گفت: حضور دانش آموزان در مسابقات ورزشی معادل تاثیر حضور یك ساله آن ها در كلاس درس است که باعث تغییرات اثر بخشی در سلامت روحی و جسمی آن ها می شود.
 
مسئولین بیشتر به معلمین مدارس استثنایی توجه کنند
در ادامه برنامه علیرضا راهپیما مدیر روابط عمومی اداره كل آموزش و پرورش مدارس شهر تهران ها اظهار كرد: شادی اسلحه بسیار قوی برای شكست و ناامیدی معلولین است.
علیرضا راهپیما با اشاره به زحمات فراوان معلمین مدارس استثنایی یادآور شد: معلمین آموزش و پرورش مدارس استثنایی باید بیشتر مورد توجه مسئولین باشند.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 23
چاپ خبر
منبع:خبرنگاران جوان

کد خبر:1118660

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>