مراسم قرعه کشی مسابقات با حضور نام ایران انجام شد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1118691
مراسم قرعه کشی رقابت های جام جهانی کشتی آزاد سال 2018 برگزار شد.


به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از رد درخواست ایران از سوی اتحادیه جهانی، برای تغییر نیافتن زمان جام جهانی کشتی فرنگی، فدراسیون کشتی بصورت رسمی اعلام کرد در جام جهانی کشتی آزاد در آمریکا شرکت نمی کند .
اتحادیه جهانی در پاسخ به نامه ایران در مورد تغییر نکردن زمان جام جهانی کشتی فرنگی اعلام کرد که ضمن اینکه متوجه نگرانی های فدراسیون ایران در این خصوص است، موافق برگزاری مسابقات در فروردین ماه نیست و در صورتی که ایران نتواند مسابقات را در آذرماه سال ۹۷ برگزار کند میزبانی جام جهانی را به یک کشور دیگر واگذار می کند.

در پی این نامه فدراسیون کشتی ایران به اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرد که به دلیل بر هم خوردن برنامه های فنی مسابقات ملی خود، در جام جهانی کشتی آزاد در آمریکا شرکت نمی کند و با توجه به لزوم مذاکره مجدد با حامیان مالی بزودی در مورد قبول میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی در آذرماه سال ۹۷ نظر خود را اعلام می کند.

اما با وجود این که ایران رسما اعلام کرده در رقابت جام جهانی حضور نخواهد داشت اما اتحادیه جهانی کشتی نام کشورمان را در مراسم قرعه کشی این رقابت ها از لیست خارج نکرده و در نهایت ایران با تیم های آمریکا، گرجستان و ژاپن همگروه است.

انتهای پیام/

ایران با آمریکا، گرجستان و ژاپن در جام جهانی کشتی آزاد همگروه شد
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 28
چاپ خبر
منبع:خبرنگاران جوان

کد خبر:1118691

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>