«سایه‌ی هیولا» اثر برگزیده شورای کتاب کودک شد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1118719
شورای کتاب کودک، «سایه‌ هیولا» یکی از کتاب‌های انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را به عنوان اثر برگزیده در سال ۱۳۹۵ معرفی کرد.


«سایه ی هیولا» اثر برگزیده شورای کتاب کودک شد

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون؛ عصر روز 24 بهمن، پنجاه و پنجمین سالگرد تاسیس شورای کتاب کودک در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون جشن گرفته شد.

در این مراسم همچون سال های گذشته ضمن ارائه گزارش از دستاوردهای این نهاد، از نویسندگان و تصویرگران برتر سال قبل تجلیل شد.

بر این اساس از نویسندگان و تصویرگران کانون نیز تجلیل و تقدیر و در بخش داستان تالیف کتاب «سایه ی هیولا» نوشته ی عباس جهانگیریان به عنوان اثر برگزیده معرفی شد.

در بخش شعر از کتاب «کلید کلید، دسته کلید» سروده اکرم کشایی با تصویرگری حدیثه قربان و مجموعه «بود و بود و بود 1 و 2» سروده افسانه شعبان نژاد با تصویرگری اکبر نیکان پور و ثنا حبیبی راد تقدیر شد.

در بخش تصویر از علی خدایی برای خلق آثار «آ مثل آهو» و «ف مثل فیل» تقدیر شد.

همچنین کتاب «همیشه او، همه جا او» نوشته محسن چینی فروشان شایسته ی تقدیر شناخته شد.

گفتنی است که شورای کتاب کودک همه ساله آثار برتر سال گذشته را در بخش های مختلفی همچون داستان تالیف، داستان ترجمه، تصویر، هنر- بازی- سرگرمی، شعر، مرجع، دین، دانش اجتماعی و زندگی نامه و... بررسی و معرفی می کند.

 

انتهای پیام/

 

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 31
چاپ خبر
منبع:خبرنگاران جوان

کد خبر:1118719

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>