پرداخت ۱۹ هزار و ۴۴۰ میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1118748
بهبهانی گفت: از ابتدای سال تا کنون حدود ۲۰ هزار و ۲۸۸ فقره تسهیلات به مبلغ ۱۹ هزار و ۴۴۰ میلیارد ریال به کشاورزان پرداخت شد.


پرداخت ۱۹ هزار و ۴۴۰ میلیارد میلیارد ریال تسهیلات، به کشاورزان به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، فریدون بهبهانی مدیر شعب بانک کشاورزی استان تهران در نشست خبری، با اشاره به آخرین وضعیت ارائه عملکرد مدیریت استان تهران در حوزه اعتباری اظهار کرد: از ابتدای سال تا کنون حدود 20 هزار و 288 فقره تسهیلات به مبلغ 19 هزار و 440 میلیارد ریال به کشاورزان پرداخت شد که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته 53 درصد رشد داشته است.

به گفته وی؛ امسال 4 هزار و 800 نفر از غرامت صندوق بیمه استفاده کردند و این امر بدان معناست که با وجود شرایط بحرانی و محدودیت منابع مالی، حمایت بزرگی از کشاورزان صورت گرفته است.

بهبهانی ادامه داد: در شرایط کنونی که بانک ها در شرایط نابرابری اقدام به جمع آوری سپرده های افراد می کنند، بانک دولتی موظف به رعایت نرخ سود شورای اقتصاد هستند که به دلیل مشکلات اخیر اقبال عمومی مردم به سرمایه گذاری در بانک های دولتی بیشتر شده است و اکنون 800 میلیارد ریال منابع مازاد داریم که به انضمام منابعی که تا پایان سال جمع آوری می شود، تسهیلات پرداخت خواهیم کرد.

این مقام مسئول درباره آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات اعتباری از محل صندوق توسعه ملی بیان کرد: در سال های 95 و 96 تعداد 220 فقره تسهیلات از محل صندوق به اعتبار حدود 3 هزار و 219 میلیارد ریال در بخش کشاورزی با نرخ سود 14 درصد و صنایع تبدیلی 16 درصد پرداخت شد.

در حال تکمیل...

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 35
چاپ خبر
منبع:خبرنگاران جوان

کد خبر:1118748

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>