قدردانی گرشاسبی از هواداران و بازیکنان پرسپولیس

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1119529
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: شروع قدرتمندانه پرسپولیس در فصل جدید لیگ قهرمانان باعث خوشحالی همه ما است.


قدردانی گرشاسبی از هواداران و بازیکنان پرسپولیسبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان؛ حمیدرضا گرشاسبی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: همیشه گفته اند که اولین دیدار از چنین مسابقاتی دشواری های خاص خودش را دارد، اما خوشبختانه بازی با نماینده ازبکستان از هر جهت به خوبی پشت سر گذاشته شد تا گام اول را محکم برداریم. خوشبختانه این نتیجه خوب که با درایت کادر فنی و همت و بازی هوشمندانه بازیکنان به دست آمد، باعث خوشحالی هواداران شد که این جای تشکر دارد.

وی ادامه داد: همچنین باید تشکر ویژه ای از هواداران داشته باشیم که با وجود سرمای هوا و شرایط جوی نامساعد برای حمایت از تیم خودشان در ورزشگاه حاضر شدند. تماشاگران در طول بازی به مسائل حاشیه ای کاری نداشتند و به خوبی تیم محبوبشان را تشویق کردند و به بچه ها انرژی دادند. همچنین جای قدردانی دارد که در طول بازی از نظر مسائلی که امنیت و آرامش سکو ها و ورزشگاه را بر هم بزند، هیچ اتفاقی را شاهد نبودیم.

نماینده کنفدراسیون ناظر بر مسابقه هم نسبت به این مساله، نحوه برگزاری مسابقه و میزبانی پرسپولیس ابراز رضایت کامل داشتند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: از تمامی عوامل و دست اندرکاران برگزاری مسابقه اعم از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، هیات فوتبال، نیروی انتظامی، حراست وزارت ورزش و جوانان، مسوولان و کارکنان مجموعه ورزشی آزادی، آتش نشانی و بخش ها و نهاد های مختلفی که بدون تلاش و همکاری آن ها انجام خوب بازی ها امکان ندارد، تشکر و قدردانی می کنیم.

گرشاسبی در پایان تصریح کرد: امیدوارم در بازی های بعدی هم که میزبان هستیم شاهد همین شرایط باشیم و حضور گسترده تر و پرشورتر هواداران در ورزشگاه نیز با همکاری و یاری خود آنها، همینطور همراه با نظم آرامش و بدون کوچکترین مساله انضباطی باشد.

انتهای پیام/

قدردانی سرپرست باشگاه پرسپولیس از تیم، هواداران و عوامل برگزاری مسابقه
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 35
چاپ خبر
منبع:خبرنگاران جوان

کد خبر:1119529

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>