علی کریمی:کفاشیان و تاج چرا ازفدراسیون دل نمی‌كنند؟!

منبع : تابناک کد خبر: 1120106


علی کریمی با انتقاد از مسوولان فدراسیون فوتبال خواستار توضیحات مهدی تاج و علی کفاشیان درباره قراردادهای سنگین سال های گذشته از جمله قرارداد تبلیغات محیطی شد.

به گزارش تابناک ورزشی، پیشکسوت محبوب فوتبال ایران که دوشنبه این هفته به عنوان منتقد فدراسیون فوتبال رودر روی ساکت نماینده مهدی تاج نشست و البته از توضیحات وی قانع نشد، دوباره سوالاتی را مطرح کرده است. علی کریمی نوشت: آقای تاج! درباره خسارت غیرقانونی و مشکوک69میلیاردتومانی به ایران نوین که من حرفامو زدم! بعد از دوسال هنوز17میلیارد از پول باشگاه ها رو هم از این شرکت نگرفتید! اما حالا یک سوال جدید درباره قرارداد تبلیغات محیطی که فصل قبل با شرکت فناپ امضا کردید دارم! قرارداد دو ساله 115میلیاردتومانی (50میلیارد درسال اول و 65میلیاردتومان درسال دوم)... البته قراردادتون با این شرکت هم به نتیجه نرسید و گویا اوسط فصل به یک شرکت دیگه واگذار کردید! تکلیف 50 میلیارد قرارداد تبلیغات محیطی لیگ برتر شانزدهم چه شد؟

 آقای سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب اهن چند روز قبل مصاحبه ای تند در اعتراض به عدم پرداخت پول تبلیغات محیطی به باشگاه ها انجام دادن و گفتن 35میلیاردتومان از اسپانسر سال قبل طلب دارید و اسپانسر فصل جاری هم پول باشگاه ها را پرداخت نکرده است. شما قراردادهای شخصی تجاری آهن خودتون رو هم همین طوری می بندید؟ فوتبال ایران چرا باید به خاطر اشتباهات شما و ضعف سیستم مدیریتی در متحمل ضررهای چند ده میلیاردی شود؟ چرا نمی تونید قراردادها رو به نتیجه برسونید و پول باشگاه ها رو کامل بگیرید؟ واقعا هیچ نظارتی روی این فجایع وجود ندارد؟

 او در ادامه افزود: چرا باید پرونده های فساد فوتبال در کمیسیون اصل نود خاک بخورد چرا باید چند مدیر فقط در فوتبال ایران باشند و فقط چرخشی عمل بشود این همه پرونده ریزو درشت فوتبال ایران چرا باید در فیفا باشد!؟ کفاشیان و تاج که همه بدبختی فوتبال از آنهاست چرا از فدراسیون دل نمي كنند !؟ در باشگاههای دولتی چه خبر است !؟ براستی مدارس فوتبال چرا باید بدست نااهلان فوتبال سپرده شود دلالان زنجیره ای و ثابت در فوتبال چه می خواهند؟!

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 21
چاپ خبر
منبع:تابناک

کد خبر:1120106

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>