واکنش تعزیرات به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از گرانفروشی در پارک‌ها/توضیحات دادستان در خصوص تصاویر خودکشی ها در زندان و دستگیری 27 دلال ارز

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1146351
مهمترین اخبار و رویدادهای قوه قضائیه را از بیست و هشتم تا سوم اسفند با یک کلیک مشاهده کنید.


واکنش تعزیرات به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از گرانفروشی در پارک ها/توضیحات دادستان در خصوص تصاویر خودکشی ها در زندان و دستگیری 27 دلال ارزبه گزارش  گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ قوه قضائیه در هفته ای که گذشت، شاهد رویدادهایی بود که در ادامه به آن می پردازیم.

 
کیفرخواست عامل شهادت 3 نفر از مأموران ناجا صادر شد

عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران از صدور کیفرخواست برای عامل شهادت 3 نفر از مأموران ناجا به اتهام قتل عمد خبر داد.

عده ای در خیابان پاسداران قلدرمآبانه مقابل پلیس ایستادند/ عوامل اصلی آشوب تا رسیدگی کامل به پرونده به هیچ وجه آزاد نمی شوند

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه گفت: عده ای به صورت قلدرمآبانه و برخلاف قانون می خواهند حرف خود را به کرسی بنشانند.

 

واکنش تعزیرات به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از گرانفروشی در پارک ها

بهمن حسن بیگی معاون حقوقی و ارجاع تعزیرات استان تهران گفت: گرانفروشی تخلف است و برای واحد های صنفی که اقدام به گرانفروشی می کنند، پرونده تعزیراتی تشکیل می شود.

 

دستور ویژه دادستان کل کشور به معاون حقوق عمومی برای پیگیری علت سقوط هواپیما

حجت الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور با صدور پیامی، از معاون حقوق عمومی خواست با تشکیل کارگروهی علت حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران - یاسوج را بررسی کند.

 

توضیحات دادستان در خصوص تصاویر خودکشی ها در زندان و دستگیری 27 دلال ارز

عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران از بازداشت 27 دلال ارز طی روزهای اخیر خبر داد و اثربخش بودن چنین اقداماتی از سوی دادسرا را منوط به تعطیلی صرافی های غیرمجاز دانست.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 27
چاپ خبر
منبع:خبرنگاران جوان

کد خبر:1146351

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط