انفجار یک خودروی بمب‎گذاری شده در عدن

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1150569
یک خودروی بمب گذاری شده عصر امروز (شنبه) در داخل پادگان شبه نظامیان طرفدار امارات در عدن واقع در جنوب یمن منفجر شده است.


یک خودروی بمب گذاری شده عصر امروز (شنبه) در داخل پادگان شبه نظامیان طرفدار امارات در عدن واقع در جنوب یمن منفجر شده است.

خبرگزاری فارس: یک عامل انتحاری با خودروی بمب گذاری شده خود را در داخل پادگان شبه نظامیان ائتلاف سعودی در عدن واقع در جنوب یمن منفجر کرده است.

به گزارش المیادین، یک خودروی بمب گذاری شده عصر امروز (شنبه) در داخل پادگان شبه نظامیان طرفدار امارات در عدن واقع در جنوب یمن منفجر شده است.

منابع محلی یمن می گویند که در این انفجار انتحاری، ۳۰ نفر از عناصر طرفدار امارات کشته و زخمی شدند.

منابع محلی تاکید کردند که انفجار شدیدی در منطقه «التواهی» و در نزدیکی مقر «شورای انتقالی جنوب» یمن رخ داده است.

شورای انتقالی جنوبی یمن در ماه می سال گذشته (۲۰۱۷) با حمایت امارات تشکیل شد و یکی از اهداف اصلی این شورا اجرای طرح جدایی جنوب یمن از شمال این کشور است.

اگرچه درگیری مسلحانه میان نیرو های اماراتی و سعودی در جنوب یمن کاهش پیدا کرده، اما تنش و کشمکش میان دو طرف همچنان وجود دارد.

نیرو های امنیتی استان «الضالع» واقع در جنوب یمن وابسته به دولت مستعفی یمن که تحت نظر عربستان قرار دارد، اخیرا ۶۶ نفر از افسران بلندپایه گارد رئیس جمهور مستعفی یمن طرفدار علی عبدالله صالح را که زیر نظر امارات قرار دارند، دستگیر کردند.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 94
چاپ خبر
منبع:فردا نیوز

کد خبر:1150569

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار