دستیار صوتی گوگل چند زبانه خواهد شد!

منبع : سایت خبری نامه نیوز کد خبر: 1151360
دستیار صوتی شرکت گوگل به زودی هر زبانی را که با آن صحبت شود، می‌فهمد.


 در حالی که چیزی تا شروع کنگره جهانی موبایل (26 فوریه تا 1 مارس) در بارسلونای اسپانیا باقی نمانده، گوگل برخی از ویژگی‌های زبانی جدید هیجان‌انگیز را برای دستیار صوتی خود اعلام کرده است.
به گزارش نامه نیوز دستیار گوگل طی سال جاری ویژگی‌های چندزبانه خواهد داشت، به این معنی که افرادی که در طول روز با زبان‌های مختلفی صحبت می‌کنند، می‌توانند به راحتی و با هر زبانی که تمایل دارند با این دستیار ارتباط برقرار کنند.
دستیار گوگل قادر به شناسایی زبانی خواهد بود که شما در حال صحبت با آن هستید. این ویژگی برای اولین بار در زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسوی در دسترس خواهد بود، اما پشتیبانی از زبان‌های بیشتر برنامه‌ریزی شده است.
در حالی که دستیار گوگل در حال حاضر به 8 زبان در دسترس است، این شرکت قصد دارد در سال 2018 این تعداد را به طور قابل توجهی افزایش دهد.
در پایان سال، گوگل قصد دارد دستیار را در بیش از 30 زبان دنیا، که شامل 95 درصد از تلفن‌های اندروید در سراسر جهان می‌باشد، در دسترس قرار دهد و بتوانند از دستیار استفاده کنند.
زبان‌های برنامه‌ریزی شده برای ارائه در آینده نزدیک شامل هلندی، هندی، دانمارکی، اندونزیایی، نروژی، سوئدی و تایلندی در آیفون و اندروید است.
منبع: ایسنا

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 29
چاپ خبر
منبع:سایت خبری نامه نیوز

کد خبر:1151360

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار