مالک باشگاه نفت مدارک تسویه حساب مالیاتی را ارائه کرد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1152964
مالک نفت نوین تهران مدارک مالیاتی مورد نیاز وزارت نفت و اداره کل ورزش و جوانان برای تحویل سند مالکیت این باشگاه را تحویل داد.


مالک باشگاه نفت مدارک تسویه حساب مالیاتی را ارائه کردبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛  پس از مشکلات فراوانی که برای باشگاه نفت تهران در زمان مالکیت حمیدرضا جهانیان به وجود آمد، در نهایت طبق تصمیم مسئولان وزارت نفت و اداره کل ورزش و جوانان تهران این باشگاه به مالک جدیدی که در زمینه  تجهزات پزشکی فعالیت دارد، واگذار شد. البته رضا گل محمدی در زمان واگذاری نفت تهران به مالک جدید اعلام کرد برای کامران فردوسی و گروهش مجوز ۲ ماهه صادر می شود تا آن ها پس از انجام دادن تعهداتشان برای دریافت سند مالکیت این باشگاه اقدام کنند.  

برهمین اساس باشگاه نفت تهران از تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۶ فعالیت هایش را زیر نظر مالک جدید پیگیری کرد. در این مدت  گروه مالکیتی باشگاه نفت ضمن پرداخت ۲۰ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان فعلی توانست امکانات خوبی را هم برای شاگردان هومن افاضلی فراهم کند و همین امر سبب شد، نفت که در پایان هفته هفدهم لیگ برتر اصلی ترین مدعی سقوط به لیگ دسته اول بود، در هفت بازی متوالی شکست نخورد و تا حد زیادی از منطقه قرمز جدول فاصله بگیرد.

یکی از مهم ترین اقدام های مالک باشگاه نفت نوین در ۲ ماه اخیر سر و سامان دادن به بدهی های مالیاتی این باشگاه بود. صبح امروز (یک شنبه)  مدارک مالیاتی مورد نیاز وزارت نفت و اداره کل ورزش و جوانان از سوی وکلای مالک نفت نوین تهران به هیئت  واگذاری این باشگاه تقدیم شد تا در آستانه به اتمام رسیدن فرصت ۲ ماهه، گام بلندی برای تحویل گرفتن مالکیت دائم باشگاه برداشته شود. از طرفی بخش قابل توجهی از بدهی ۵۵۰ میلیون تومانی این باشگاه به اداره کل ورزش و جوانان هم برای اجاره ورزشگاه تختی پرداخت شده است.

همچنین باشگاه نفت تاکنون حدود ۴۰ هزار دلار از مطالبات ایگور پراهیچ، مدافع کروات فصل گذشته خود را هم پرداخت کرده است تا برخلاف باشگاه پدیده مشهد که به دلیل شکایت این بازیکن در آستانه کسر امتیاز قرار گرفته است، از این موضوع فرار کند.

البته برای تسویه حساب با بازیکنان و مربیان سابق نفت تهران هم کمیته ای در این باشگاه تشکیل شده که قرار است پس از بررسی مدارک موجود به صورت قسطی مطالبات آن ها را پرداخت کند.

انتهای پیام/

چهار روز تا پایان فرصت ۲ ماهه مالک باشگاه نفت نوین
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 32
چاپ خبر
منبع:خبرنگاران جوان

کد خبر:1152964

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار