مهمترین مصوبات چهل و هشتمین جلسه شورای شهر درخصوص طرح ترافیک جدید

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1152994
مهمترین مصوبات چهل و هشتمین جلسه شورای شهر درخصوص طرح ترافیک جدید را با یک کلیک مشاهده کنید.


مهمترین مصوبات چهل و هشتمین جلسه شورای شهر درخصوص طرح ترافیک جدیدبه گزارش خبرنگار  حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ چهل و هشتمین جلسه شورای شهر در خصوص طرح ترافیک جدید مصوباتی داشت که مهمترین آن به شرح زیر است:

 

حذف محدوده زوج و فرد از جدول اخذ عوارض

 به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛در چهل و هشتمین جلسه شورای شهر تهران به پیشنهاد کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران محدوده زوج و فرد از جدول اخذ عوارض حذف شد.

این موضوع در قالب تبصره به جدول اخذ عوارض اضافه شد طبق این تبصره تمام خوردوهای دارای پلاک مخالف در صورتی مجاز به تردد در محدوده هستند که همانند گذشته برای ورود به محدوده طرح ترافیک عوارض آن را طبق مصوبات شورا پرداخت کنند.

لازم به ذکر است؛ در گذشته برای ورود به محدوده زوج و فرد آرم طرح ترافیک تهیه می کردند و در حال حاضر باید عوارض پرداخت کنند.

گفتنی است؛ این پیشنهاد با ۱۲ رای موافق از مجموع ۱۹ رای به تصویب رسید.

 

اهدا کارت بلیط الکترونیک به خبرنگاران برای استفاده از حمل و نقل عمومی


اهدا کارت بلیط الکترونیک به خبرنگاران برای استفاده از حمل و نقل عمومیبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛در چهل و هشتمین جلسه شورای شهر تبصره جدیدی به مصوبات شورا اضافه شد این تبصره به پیشنهاد کمیسیون عمران و حمل و نقل بود مبنی بر اینکه به شهرداری اجازه داده شود که به خبرنگارانی که فاقد خودرو هستند و از سهمیه خبرنگاران استفاده نمی کنند کارت بلیط الکترونیک رایگان یک ساله برای استفاده از حمل و نقل عمومی داده شود.

 

 در این زمینه بیشتر بخوانید

ارائه تسهیلات رایگان طرح ترافیک برای جانبازان بالای 25 درصد/ تصویب عوارض 10 درصدی ورود به طرح برای خبرنگاران

محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران با اشاره به مصوبات امروز شورا گفت: مقرر شد تمام هزینه های ورود جانبازان بالای 25 درصد به طرح ترافیک از سوی شهرداری پرداخت شود.

 

تغییرات اساسی در طرح ترافیک سال 97

محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از تغییرات اساسی در مصوبات شورا در زمینه طرح ترافیک سال 97 خبر داد.

در حال تکمیل...

 

 

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 25
چاپ خبر
منبع:خبرنگاران جوان

کد خبر:1152994

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار