تصویربرداری سریال «دستت را به من بده» از نيمه گذشت/ پخش سریال عسگرپور در ماه رمضان

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1153175
تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «دستت را به من بده» هم اكنون به صحنه های خيابانی رسيده است.


به گزارش  حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سریال تلویزیونی «دستت را به من بده» به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور و تهیه کنندگی علی پورکیانی اوایل مهر ماه در تهران کلید خورده است. گروه تولید هم اكنون در خیابان های تهران مشغول تصویربرداری هستند و به زودی برای ادامه كار راهی لوكیشن تازه ای می شوند كه خانه یكی دیگر از كاراكترهای مجموعه است.

تمام بازیگران این سریال تلویزیونی تا این بخش از كار جلوی دوربین رفته اند و تدوین همزمان مجموعه توسط محمد حسین غضنفری در حال انجام است.

تصویربرداری سریال «دستت را به من بده» از نيمه گذشت/ پخش سریال عسگرپور در ماه رمضان

همچنین به گفته تهیه کننده قرار است به زودی نام این سریال تغییر کند.

«دستت را به من بده» یک مجموعه تلویزیونی 37 قسمتی، پر لوکیشن و پر بازیگر است و از این جهت مراحل تولید سخت و طولانی دارد. این سریال ماه رمضان 97 از شبکه سوم سیما پخش می شود.

در این مجموعه، امین تارخ، فریبا متخصص، محمدرضا هدایتی، مریم بوبانی، مارال فرجاد، نیما شعبان نژاد، دنیا مدنی، بابك بهشاد، علی استادی، معصومه قاسمی پور، شیرین آقاکاشی، رحمان باقریان، کاظم هژیر آزاد، حسین ملكی و ... به ایفای نقش می پردازند.

تصویربرداری سریال «دستت را به من بده» از نيمه گذشت/ پخش سریال عسگرپور در ماه رمضان

در خلاصه داستان "دستت را به من بده" آمده است: رسول تولایی به عنوان بزرگتر، محبوب و مورد اعتماد چند خانواده است.این اعتماد به واسطه بازخوانی گذشته خدشه دار می شود.خانواده هایی كه هر كدام با مشكلاتی دست و پنجه نرم می كنند و در پی یافتن مقصر اصلی هستند.

گفتنی است؛ محمدمهدی عسگرپور پیش از این ساخت سریال های موفق تلویزیونی همچون «جراحت»، «نفس گرم»، «شیدایی»، «گلهای گرمسیری» و ... را برعهده داشته است.

 

انتهای پیام/

تصویربرداری سریال محمد مهدی عسگرپور به نیمه رسید
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 15
چاپ خبر
منبع:خبرنگاران جوان

کد خبر:1153175

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط