مدل‌های کسب و کار نوآورانه فعالیت‌های حوزه انرژی را متحول کرده است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1153219
دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی گفت: مدل‌های کسب و کار نوآورانه فعالیت‌ها در حوزه انرزی را متحول کرده است.


مدل های کسب و کار نوآورانه، فعالیت های حوزه انرژی را متحول کرده استبه گزارش  حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  سیروس وطنخواه دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی در هفتمین کنفرانس بین المللی ایتک اظهار کرد: پیشران اصلی حوزه انرژی بخش تقاضا و مصرف است و متاسفانه این موضوع جایگاه مناسبی در دستگاه های اجرایی ندارد.

وی در ادامه بیان کرد: ماموریت اصلی ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی، توسعه زیست بوم کسب و کارهای انرژی است و استارتاپ ها، شتاب دهنده ها و شرکت های دانش بنیان، نقش اصلی را در شکل گیری و توسعه این زیست بوم دارند، بنابراین فعالیت های ستاد نیز در راستای توسعه فعالیت های این بخش است تا شاهد توسعه این زیست بوم در کشور باشیم؛ از سویی نیز مدل های کسب و کار نوآورانه، فعالیت های حوزه انرژی را متحول کرده است.

گفتنی است؛ هفتمین کنفرانس بین المللی ایتک " رویکردهای نوین در نگهداشت انرژی و محیط زیست " 6 و 7 اسفندماه در اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی برگزار می شود.

این کنفرانس که با توجه به اقبال عظیم دانشگاه ها، دولت، محققان و دانشجویان برجسته در زمینه مهندسی انرژی از داخل و خارج کشور کنفرانس برتر انرژی ایران شناخته می شود، هر سال با همکاری دانشگاه تهران، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، و با شرکت اغلب دانشگاه های برجسته ایران و جهان در دانشگاه تهران برگزار می شود.

در 6 سال گذشته، بیش از 50 دانشگاه داخلی و بین المللی از کنفرانس حمایت کرده اند و بیش از 200 نفر از اساتید برجسته ایرانی و بین المللی مقالات ارسالی را داوری کرده اند که بسیاری از این مقاله های ارزشمند در پایگاه های معتبر نمایه شده و در مجلات مطرح بین المللی به چاپ رسیده اند.

انتهای پیام/

زمان برگزاری هفتمین کنفرانس بین المللی ایتک
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 11
چاپ خبر
منبع:خبرنگاران جوان

کد خبر:1153219

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط