ضرورت گسترش مهارت‌آموزی در مدارس سما راه برون رفت مشکلات کشور

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1153237
رئیس دانشگاه آزاد گفت: راه برون‌رفت مشکلات کشور این است که بتوانیم مهارت‌آفرینی و مهارت‌آموزی را در مدارس سما گسترش دهیم.


ضرورت گسترش مهارت آموزی در مدارس سما راه برون رفت مشکلات کشوربه گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ جلسه کمیسیون دائمی هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست فرهاد رهبر و با حضور اعضا برگزار شد.

در جلسه امروز کمیسیون دائمی هیئت امنای دانشگاه که به منظور بررسی بخشنامه پیش بینی بودجه سازمان سما تشکیل شد، محورهای تعیین بودجه سال 97 سازمان سما مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رهبر در این جلسه با تاکید بر اهمیت سازمان سما در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی گفت: راه برون رفت مشکلات کشور این است که بتوانیم مهارت آفرینی و مهارت آموزی را در مدارس سما گسترش دهیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: با گسترش مهارت آفرینی و مهارت آموزی و ارتباط مهارت آفرینان به بازار کار، بدون شک اتفاقی بزرگ رخ خواهد داد، باید تدبیری اندیشیده شود تا دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما از ابتدایی ترین مراحل که آموزش است تا پایانی ترین حلقه که ارائه محصولات به بازار است، به کمک کارآفرینان که همان دانش آموزان و دانشجویان هستند، بیاید.

در این جلسه برنامه سازمان سما برای سال آینده از جمله آمار دانش آموزان، تاسیس مدارس جدید، تکمیل ظرفیت مدارس، جذب دانش آموزان جدید، استفاده از ظرفیت های سازمان برای ایجاد درآمدهای غیرشهریه ای، برگزاری دوره های کاربردی و تخصصی کوتاه مدت و... توسط دکتر منظری توکلی رئیس سازمان سما ارائه شد.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 43
چاپ خبر
منبع:خبرنگاران جوان

کد خبر:1153237

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار