تشکیل انجمن دانش‌آموختگان در دانشگاه اصفهان

منبع : تابناک کد خبر: 1157959


رئیس دانشگاه اصفهان گفت: خوشبختانه از دانشگاه اصفهان فارغ التحصیلانی در جایگاه رئیس جمهور، وزیر، وکیل ، دبیر ، پزشک و ... داشته ایم، ولی متاسفانه فعالیت مدونی وجود نداشته که براین اساس انجمن دانش آموختگان در حال تشکیل است.

به گزارش آنا، از دانشگاه اصفهان، دکتر هوشنگ طالبی بعد از ظهر امروز در همایش تجلیل از نخبگان ورودی سال ۹۶ با بیان اینکه دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه اصفهان در جامعه اثرگذار بوده اند، اظهار کرد: با تشکیل انجمن دانش آموختگان دانشگاه اصفهان فعالیت های مدون تری انجام می گیرد.

وی افزود: بررسی رشته هایی که قدمت بالایی در دانشگاه اصفهان دارد نشان می دهد این دانشگاه نسبت به دیگر دانشگاه ها از پایه علمی قوی و خوبی برخوردار است.

طالبی ادامه داد: ممکن است برخی از دانشجویان استعدادهای درخشان، دانشگاه های دیگری به جز دانشگاه های اصفهان که را به دلایل وضعیت شهر، خانواده، شغل و ... انتخاب کنند، در حالی که دانشگاه اصفهان از پتانسیل و اساس آموزشی قوی و بسیار بالایی برخوردار است.

رئیس دانشگاه اصفهان با بیان اینکه دانشگاه اصفهان دارای تراز مثبت است، اظهار امیدواری کرد که دانشگاه اصفهان بتواند به عنوان یک دانشگاه اثر بخش در کشور معرفی شود.

در این مراسم از نخبگان ورودی سال ۹۶ دانشگاه اصفهان دانشجویان رتبه های یک تا ۵۰۰ آزمون سراسری، یک تا ۵۰ کارشناسی ارشد، یک تا سه دکتری، برگزیدگان اول تا سوم جشنواره های معتبر علمی، رتبه های اول تا پنجم المپیادهای دانش آموزی، دانشجویان نمونه و دارای ثبت اختراع دانشگاه اصفهان تجلیل شد.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 28
چاپ خبر
منبع:تابناک

کد خبر:1157959

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار