باد و باران در راه ایران

منبع : صدا و سیما کد خبر: 120054
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران همراه با وزش باد شدید در برخی مناطق کشور خبر داد.امیر سرکرده در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: باران در مناطق شمال غرب و جنوب شرق به ویژه در ساعات بعدازظهر به صورت بارش های پراکنده همراه با رعد و برق ، رگبار شدید و وزش باد شدید و موقتی خواهد بود.
وی افزود: امروز در استان های سیستان و بلوچستان ، کرمان و یزد و همچنین با ورود سامانه بارشی جدید از مرزهای شمال غربی استان های آذربایجان های شرقی و غربی ، اردبیل و به تدریج در بعدازظهر شمال استان های تهران، البرز، قزوین و زنجان و همچنین استان های همدان ، لرستان و مرکزی به ویژه در ساعات بعدازظهر شاهد رگبار و باد شدید اما موقتی خواهند بود.
سرکرده اضافه کرد: در سواحل دریای خزر ، استان گیلان و غرب استان مازندران نیز در بعدازظهر شاهد بارش خواهیم بود.
کارشناس هواشناسی گفت: با وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در کشور عراق و ورود آن به کشور امروز و فردا در استان های خوزستان ، ایلام ، لرستان، کرمانشاه و جنوب کردستان شاهد افزایش گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا هستیم که این روند از فردا کاهش خواهد یافت.
سرکرده درباره هوای امروز تهران نیز افزود: دمای هوای تهران امروز در گرمترین زمان به 35 درجه بالای صفر خواهد رسید که در مقایسه با روز گذشته 2 درجه سانتیگراد افزایش دارد.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 20
چاپ خبر
منبع:صدا و سیما

کد خبر:120054

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار