چرا از فساد و حقوق نجومی می گویید!

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1208932
در این میان اتفاق دیگری نیز در کشور بوقوع پیوسته است و آن این که برآیند فضای رسانه‌ای کشور این موضوع را به مردم القا کرده که مسئولین شما مشکل دارند.


در این میان اتفاق دیگری نیز در کشور بوقوع پیوسته است و آن این که برآیند فضای رسانه‌ای کشور این موضوع را به مردم القا کرده که مسئولین شما مشکل دارند.

سرویس سیاسی فردا: مسعود نیلی، دستیار اقتصادی رئیس جمهوری در بخشی از مصاحبه با روزنامه ایران در سخنانی عجیب نسبت به انتشار اخبار فساد در کشور واکنش نشان داده است! نیلی این کار را خطرناک دانسته  در حالی که به نظر می رسد دلیل اصلی این مساله وجود فساد است و اگر فسادی در کشور نباشد، دیگر اخباری از این دست هم منتشر نخواهد شد. او گفته است: به نظر من گلوگاه ما امید است؛ آمارهای اقتصادی نیست. مهم این است تا چه اندازه شرایط عمومی کشور می تواند این امید را احیا و ایجاد کند؟ و این مسأله ای نیست که مردم فقط امروز با آن مواجه باشند؛ سال هاست با آن مواجهند. در نتیجه انتظارشان این است که برایشان ترسیم شود چه زمانی قرار است کدام مشکل حل شود و کارهایی که قرار است مشکلات را حل کند، چگونه پیش می رود؟ این قاعدتاً مهمترین سؤال مردم است. اگر پاسخ قابل قبولی به این سؤال داده شود، مردم خواهند توانست مشکلات را تحمل کنند.

در این میان اتفاق دیگری نیز در کشور بوقوع پیوسته است و آن این که برآیند فضای رسانه ای کشور این موضوع را به مردم القا کرده که مسئولین شما مشکل دارند؛ یا حقوق بالا می گیرند یا درگیر مسائل فساد مالی هستند. وجه غالب تبلیغات رسمی مان این است. و این در حالی است که در دنیا این کار را نمی کند. چون خطرناک است.

در واقع در اتاقی که پر از گاز است، هی کبریت می کشند. شاید اگر این مسائل درست تجزیه و تحلیل می شد و مسئولان کنار هم قرار می گرفتند، آن موقع رویکرد دیگری در حکمرانی داشتیم. صادقانه به مردم می گفتیم: «مردم! این مشکلات ما هستند؛ ما هم قبول داریم و سعی می کنیم حلشان کنیم.» همه هم دست به دست هم می دادیم. اما الآن همه مقابل هم هستند. امروز کشور مانند مریضی است که در حالت بد در بیمارستان قرار گرفته اما هم بستگان با هم و هم پزشکان با هم درگیرند.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 42
چاپ خبر
منبع:فردا نیوز

کد خبر:1208932

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>