گریه‌های نوزاد به قیمت جانش تمام شد +عکس

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1209012
مرد ژاپنی که ازگریه‌های دختر یک ساله‌اش به ستوه آمده بود، فرزندش را پتو پیچ کرد و در صندوقچه‌ای قرار داد. اما ساعتی بعد که مادرکودک به خانه بازگشت با جسد فرزندش روبه‌روشد.


مرد ژاپنی که ازگریه‌های دختر یک ساله‌اش به ستوه آمده بود، فرزندش را پتو پیچ کرد و در صندوقچه‌ای قرار داد. اما ساعتی بعد که مادرکودک به خانه بازگشت با جسد فرزندش روبه‌روشد.

ایران آنلاین: مرد ژاپنی که ازگریه های دختر یک ساله اش به ستوه آمده بود، فرزندش را پتو پیچ کرد و در صندوقچه ای قرار داد. اما ساعتی بعد که مادرکودک به خانه بازگشت با جسد فرزندش روبه روشد.

به گزارش «توکیونیوز»، «ریمو کینیچی» که راننده تاکسی ۲۴ ساله است، دیروز درپی تماس همسرش با پلیس، به جرم قتل دخترش در شهر «اوزاکا» بازداشت شد.
 


مادر کودک گفته هنگام حادثه در محل کارش بوده است و وقتی به خانه برگشته متوجه شده دختر ۲ ساله وهمسرش خواب هستند. اوکه ازنبود فرزند یک ساله اش بشدت نگران شده بود بلافاصله شوهرش را ازخواب بیدارکرد وسراغ بچه را گرفت. وقتی هم پی برد شوهرش، دخترکوچولویشان را داخل صندوقچه گذاشته سراسیمه به طرف اتاق دوید، اما درکمال ناباوری با جسد کبود فرزندشان روبه روشد.
پدرجنایتکار ادعا کرده که نمی خواسته به دخترش آسیبی برساند وفقط به خاطر گریه های کلافه کننده اش او را در یک پتو پیچیده و در صندوقچه گذاشته است. اما کودک به دلیل نبود هوا خفه شده است.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 29
چاپ خبر
منبع:فردا نیوز

کد خبر:1209012

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

 • گریه‌های نوزاد به قیمت جانش تمام شد +عکس


  مرد ژاپنی که ازگریه‌های دختر یک ساله‌اش به ستوه آمده بود، فرزندش را پتو پیچ کرد و در صندوقچه‌ای قرار داد. اما ساعتی بعد که مادرکودک به خانه بازگشت با
 • گریه کردن نوزاد، تمام علت‌های ممکن!


  قبل از چهار هفتگی شکم و ستون فقرات نوزاد را ماساژ ندهید.
 • علت تنها 2 درصد گریه نوزاد، شیر است/ گریه نکردن نوزاد خطرناک است


  استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن اشاره به اینکه 3 نوع گریه برای نوزادان وجود دارد که نوزاد بلافاصله پس از تشخیص باید به بیمارستان منتقل شود، گفت: گری
 • قنداق کردن نوزاد، اسارت جسم و جانش است


  قنداق کردن حتی تا قبل از دو دهه اخیر در اکثر کشورهای دنیا و با توجه به ویژگی‌های خاص فرهنگی هر کشور، امری رایج بود.
 • وقتی داعشی بالای سرم آمد با تمام وجود گریه می‌کردم


  بسیاری از بازیگران کودک می‌آیند، در چند اثر می‌درخشند و می‌روند؛ دوقلو‌های شیرین پایتخت از سری اول با این مجموعه همراه شده‌اند و همزمان با خو گرفتن مخ
 • علت گریه نوزاد، راه حل


  کودکتان هنگام تولد، معمولاً با گریه به دنیا خوش آمد می گوید. احتمالاً از شنیدن اولین گریۀ او خوشحال می شوید.
 • علت گریه نوزاد در شب


  درست است که شیرخوارتان بیشتر به فرنی، موز و سیب پوره شده علاقه نشان می دهد چون بافت نرمی دارند و به کودک به راحتی می تواند آن را قورت بدهد.
 • با گریه نوزاد چه کنم؟


  گرسنگی، درد، ترس و نیاز به خواب همه‌و‌همه در نوزادان به‌وسیله گریه بیان می‌شوند.
 • چرا نوزاد گریه می‌کند؟


  چالش مهم در این زمینه این است که نوزاد چه نیازی دارد؟ و چه چیز می‌تواند او را آرام کند؟ نوزادان معمولا در هفته‌های اول زندگی بیشتر گریه می‌کنند و گاهی
 • چرا نوزاد شبا گریه میکنه؟


  یک دختر بچه ٨ ماهه دارم الان یه دوهفته ای هست که فقط شبها گریه می کنه.

پربازدیدترین اخبار