آخرین وضعیت آب و هوا و ترافیک جاده‌ای؛ سه شنبه چهاردهم فروردین 97

منبع : تابناک کد خبر: 1227146
در روز سه شنبه آب و هوای بسیاری از استان و مناطق کشور آفتابی و آرام است. در این روز بارش و حتی وزش باد چندان قابل ذکری در استان های کشور وجود ندارد. با این حال و با توجه به استمرار سفر بسیاری از مسافران نوروزی تا روز جمعه، بسیاری از محورهای مهم مواصلاتی کشور دارای ترافیک پرحجم اما روان است.


آخرین وضعیت آب و هوا و ترافیک جاده ای؛  سه شنبه چهاردهم فروردین 97 از جمله خبر هایی که در نوروز بسیاری مشتاق دانستن درباره اش هستند و سعی می کنند، آگاهی به روزی از آن داشته باشند، اخبار مرتبط با وضعیت آب و هوای نقاط مختلف کشور و وضعیت ترافیکی جاده هاست؛ از این روی، «تابناک» تلاش خواهد داشت، برای رفاه حال مسافران پرشمار نوروزی در کشورمان، روزانه اخبار مرتبط با این دو حوزه را در بسته ای ویژه در اختیارتان گذارد.

به گزارش «تابناک»؛ آغاز هفته پایانی تعطیلات نوروزی که البته برای بسیاری از شهروندان زودتر از این ها به پایان رسیده است، موسم بازگشت از سفر و عزم خانه و کاشانه گرفتن را نشان می دهد؛ شرایطی که بر اساس آن نیاز هست تا رانندگان ضمن توجه به ازدحام شدید محورهای مواصلاتی، نهایت دقت را برای داشتن یک سفر امن و سالم داشته باشند.

گزارش های دریافتی از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی کشور حکایت از آن دارد که در روز سه شنبه برابر با چهاردهم فروردین ماه، آب و هوای بسیاری از استان و مناطق کشور آفتابی و آرام است. در این روز بارش و حتی وزش باد چندان قابل ذکری در استان های کشور وجود ندارد و آسمان کشور در اقصی نقاط ایران آفتابی است.

سواحل دریای خزر در استان های مازندران و گیلان ابری، اما سواحل خلیج فارس نیز آرام است و توفان یا بارش قابل ذکری در این مناطق نیز گزارش نشده است.

با این حال و با توجه به استمرار سفر بسیاری از مسافران نوروزی تا روز جمعه، بسیاری از محورهای مهم مواصلاتی کشور دارای ترافیک پرحجم اما روان است.

آخرین وضعیت ترافیکی

بنا بر اطلاعات دریافتی از پلیس راهور کشور در روز سه شنبه طول مسیر شمال به جنوب محورهای کرج –چالوس و نیز هراز و فیروزکوه پرحجم و روان گزارش شده است.

در استان گیلان، محور تالش-پونل، مسیر شمال به جنوب محور رشت-قزوین در محدوده های رودبار،منجیل و لوشان هم پرحجم است.

در استان خراسان رضوی، آزادراه ملک آباد-مشهد و محورهای قوچان-مشهد و تربت حیدریه-مشهد دارای ترافیک سنگین هستند.

در استان قم آزادراه قم به تهران در حال حاضر پرحجم گزارش می شود و همچنین باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین و باند جنوبی آزادراه تهران-کرج در استان البرز پرحجم است.

محور اولنگ –شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور دیزین-شمشک در استان های تهران و البرز، محور فرعی گنجنامه-تویسرکان در استان همدان، محور دره شهر -پلدختر محدوده واریانات چشمه شیرین در استان ایلام و نیز محور شوش -فتح المبین به علت طغیان رودخانه و تخریب پل در استان خوزستان و کمربندی آذر شهر در استان آذربایجان شرقی به دلیل سیلابی شدن رودخانه و شکسته شدن پایه های پل مسدود است.

امروز سایر محورهای موصلاتی کشور دارای جوی آرام و نیز ترافیکی روان هستند.

آخرین وضعیت آب و هوا

بر اساس گزارش های دریافتی از سازمان هواشناسی هم اینک آسمان اکثر مناطق کشور آرام و آفتابی است. با اینحال در استان های آذربایجان شرقی غربی، اردبیل و نیز استان زنجان و نیز سواحل دریای خزر هوا ابری و در برخی نقاط نیمه ابری است که احتمال بارش پراکنده باران در ارتفاعات را ایجاد می کند.

در بخش های جنوبی استان کرمان و ارتفاعات شهرستان های جیرفت نیز آسمان ابری است که همین موضوع احتمال بارش پراکنده در ارتفاعات این استان را به وجود می آورد.

همچنین آسمان استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان به دلیل وزش خفیف باد دچار گرد و غبار محلی است که به احتمال زیاد این مسئله در بعد از ظهر امروز در این مناطق تشدید خواهد شد.

آسمان سایر مناطق کشور آفتابی و آرام گزارش می شود.

آخرین وضعیت آب و هوا و ترافیک جاده ای؛  سه شنبه چهاردهم فروردین 97

در ادامه جزئیات وضعیت آب و هوای استان های کشور را در سه روز آینده ملاحظه می کنید.

آخرین وضعیت آب و هوا و ترافیک جاده‌ای؛ دو شنبه سیزدهم فروردین 97

 

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 30
چاپ خبر
منبع:تابناک

کد خبر:1227146

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار