قیمت نفت پایین ۷۰دلار ماند

منبع : سایت خبری تحلیلی ۵۹۸ کد خبر: 1228537
قیمت نفت به دنبال انتشار گزارشی که کاهش غیرمنتظره ذخایر آمریکا را نشان داد، افزایش روز گذشته را حفظ کرد و در معاملات روز چهارشنبه ثابت ماند.


به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا: قیمت نفت به دنبال انتشار گزارشی که کاهش غیرمنتظره ذخایر آمریکا را نشان داد، افزایش روز گذشته را حفظ کرد و در معاملات روز چهارشنبه ثابت ماند.

بهای معاملات نفت در نیویورک نزدیک به قیمت نهایی روز سه‌شنبه ماند. در طول معاملات روز سه‌شنبه نفت بدنبال انتشار گزارش موسسه امریکن پترولیوم بخشی از کاهش قیمت روز دوشنبه را جبران کرده بود. بهای وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در مه ۶۳.۵۷ دلار در هر بشکه معامله شد. بهای معاملات نفت آمریکا روز سه‌شنبه در ۶۳.۵۱ دلار در هر بشکه بسته شد. نفت برنت برای تحویل در ژوئن در بازار لندن، با ۴۸ سنت افزایش به ۶۸.۱۲ دلار درهر بشکه رسید. موسسه امریکن پترولیوم روز سه شنبه در گزارش هفتگی خود اعلام کرد ذخایر نفت آمریکا هفته گذشته ۳.۲۸ میلیون بشکه کاهش یافته، اما میزان عرضه در کاشینگ اوکلاما‌ها که قطب توزیع کلیدی این کشور است، افزایش یافته است.
 
طبق گزارش موسسه امریکن پترولیوم، ذخایر نفت در کاشینگ ۴.۶ میلیون بشکه افزایش یافت و ذخایر بنزین نیز ۱.۱۲ میلیون بشکه بالا رفت. بنا بر نظرسنجی بلومبرگ، ذخایر نفت آمریکا احتمالا دو میلیون بشکه در هفته گذشته افزایش یافته است.
 
آمار رسمی از سوی اداره اطلاعات انرژی آمریکا بعد از ظهر چهارشنبه منتشر خواهد شد. بر اساس گزارش بلومبرگ، توافق کاهش تولید اوپک و غیراوپک از قیمت‌های نفت در سال میلادی جاری پشتیبانی کرده است. الکساندر نواک، وزیر نفت روسیه، اعلام کرده کشورش در دیدار وزیران در ماه جاری آماده است درباره همکاری بلندمدت با اوپک گفت‌وگو کند.

همزمان نظرسنجی بلومبرگ از تحلیلگران شرکت‌های نفتی و آمار رهگیری کشتی نشان داد تولید اوپک در مارس به پایین‌ترین میزان در یک سال گذشته کاهش یافته است.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 21
چاپ خبر
منبع:سایت خبری تحلیلی ۵۹۸

کد خبر:1228537

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>