پیشنهاد پیجی با ۱۰ میلیون فالوور به خانم بازیگر +عکس

منبع : سایت خبری تحلیلی ۵۹۸ کد خبر: 1230375
بازیگر فیلم "ابراهیم خلیل الله" گفت: یکبار صفحه اینستاگرام من هک شده بود، در همان زمان بسیاری با من تماس می‌گرفتند و پیشنهاد خرید پیج ده میلیون فالووری می‌دانند.


به گزارش پایگاه 598 به نقل از میزان: بازیگر فیلم "ابراهیم خلیل الله" گفت: یکبار صفحه اینستاگرام من هک شده بود، در همان زمان بسیاری با من تماس می‌گرفتند و پیشنهاد خرید پیج ده میلیون فالووری می‌دانند.

نگین صدق گویا بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری در سال ۹۷ گفت: پیشنهادات زیادی برای بازی در سال جاری به من شده، اما هر کدام از این پیشنهادات به نوعی باب میل من نبوده است و فعلاً در هیچ کاری بازی نمی‌کنم.

وی دلیل رد پیشنهادات خود را اینگونه توصیف کرد: برخی پیشنهادات را در درجه اول به دلیل کیفیت فیلمنامه نپذیرفتم، اما برخی پیشنهادات هم بوده که از فیلمنامه خوشم آمده، اما به دلیل کمرنگ و فرعی بودن نقش آن را نپذیرفتم. به عنوان مثال به تازگی پیشنهاد بازی در سریالی پلیسی را داشتم، اما این اثر کاملاً مردانه بود و نقش من همسر یکی از این پلیس‌ها بود که صرفاً چند سکانس کوتاه در هر قسمت مشغول مرتب کردن خانه بودم.
 

بازیگر فیلم "تیک تاک" در همین راستا اضافه کرد: ترجیج می‌دهم دیگر نقش‌های فرعی و یا این چنین نقش‌هایی که صرفاً یک زن خانه دار باشم را بازی نکنم. نمی‌خواهم در کاری بازی کنم که در هر قسمت فقط بچه را به مدرسه ببرم، زیرا اکثر این شخصیت‌ها منفعل هستند و هیچگونه تاثیری در داستان ندارند.

وی درباره دوری چندین ساله خود از سینما تاکید کرد: من از سینما دور نشده ام و دوست دارم بازی کنم، اما در واقع این سینما است که از من فاصله گرفته و در درجه دوم این را هم یادآوری می‌کنم که کلاً چندین سال است کار خوب ساخته نمی‌شود. اگر هم کار خوبی ساخته شود فقط عده خاصی در آن‌ها حضور دارند. سینمای جلو و پشت دوربین درگیر لابی بازی و گروه بازی شده است و اکثریت کار‌ها را عده‌ای خاص انجام می‌دهند.
 
بازیگر فیلم "ابراهیم خلیل الله (ع) " با اشاره به حضور بازیگر اسپانسر‌ها در سینما اضافه کرد: این روز‌ها اکثر تهیه کنندگان از بازیگران درخواست سرمایه می‌کنند. به عنوان مثال من با وجود اینکه فیلم‌های زیادی در سینما بازی کرده ام هم باید برای به دست آوردن نقش سرمایه گذار و یا پول بیاورم. چندین بار به من پیشنهاد شده که در صورت آوردن سرمایه نقش یک را به من خواهند داد.

وی در همین راستا تصریح کرد: علاوه بر این در سینما هم ترجیحم بر کم کاری و بازی نکردن در نقش‌های فرعی است. زیرا به دلیل برخی کمبود‌ها و مشکلات زمانی در تدوین و ... تمام فشار به نقش‌های فرعی وارد می‌شود و حتی بسیاری از پلان‌های آن‌ها در تدوین حذف می‌شود.

بازیگر فیلم "انتخاب" درباره سکوت خبری خود در سال‌های جاری اذعان کرد: من وقتی کاری ندارم و در فیلمی بازی نمی‌کنم نیازی هم نمی‌بینم که در صدر اخبار باشم. وقتی می‌توانم از خود خبری بدهم که برای یک فیلم از من دعوت شده باشد یا در سریالی به ایفای نقش بپردازم.

وی درباره حضور خود در فضای مجازی تاکید کرد: من در اینستاگرام صفحه شخصی دارم و به داشتن فالوور‌های زیاد اعتقادی ندارم. برخی اشخاص فالوور ده میلیونی دارند، اما اکثر این فالوور‌ها تقلبی و غیر واقعی هستند. یکبار صفحه اینستاگرام من هک شده بود، در همان زمان بسیاری با من تماس می‌گرفتند و پیشنهاد خرید پیج ده میلیون فالووری می‌دانند. به شخصه معنی این نوع جذب طرفدار را نمی‌شناسم، زیرا معتقدم آنچه مهم است حضور واقعی افراد است و می‌خواهم کسانی که واقع دوست دارند پیج مرا تعقیب کنند.

صدق گویا با تاکید شخصی بودن صفحات مجازی خاطرنشان کرد: واقعیت امر من به عنوان یک بازیگر مجبور نیستم در مورد تمام مسائل نظر دهم. صفحه اینستاگرام من فضایی برای اشتراک برخی آثار و سلایق شخصی من است و دوست ندارم در مورد برخی مسائل سیاسی یا ... که درخصوص آن‌ها تخصصی ندارم نظر بدهم.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 42
چاپ خبر
منبع:سایت خبری تحلیلی ۵۹۸

کد خبر:1230375

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار