مدیران فعلی نفت خیلی استرس دارند/ در ناامیدی بسی امید است!

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1236486
مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت: شرایط نفت خیلی حساس است ولی در ناامیدی بسی امید است.


محمد نصرتی در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد اینکه چرا وضعیت فعلی نفت تهران مانند اول فصل دچار آشفتگی شده است، اظهار داشت: دلیل اصلی این آشفتگی این است که ما خیلی بلاتکلیف هستیم. اول فصل مشکلات مالکیت داشتیم و نمی دانستیم که تیم برای کجاست. مجموعه جدید هم که روی کار آمده اند خیلی استرس دارند و به وعده های خود عمل نکردند.

وی ادامه داد: همه این مشکلات باعث شده است که ما خوب تمرین نکنیم و بازیکنی هم که خوب تمرین نکند، نمی تواند انتظارات را برآورده کند. این اتفاقات خیلی روز تمرکز ما تاثیر گذاشته است.

مدافع نفت تهران در پاسخ به این سوال که وقتی پلیس به تمرین این تیم آمد و اموال این باشگاه را توقیف کرد و تاثیر آن بر تمرکز بازیکنان چقدر بوده، گفت: قطعا تاثیر زیادی دارد. تیم ما در شرایط حساسی است و در منطقه سقوط قرار دارد. مسئولان وزارت نفت هم برایشان مهم نیست که این تیم چه وضعیتی دارد. البته در ناامیدی بسی امید است.

نصرتی در خصوص اینکه آیا در صورت سقوط نفت به دسته یک در این تیم می ماند یا خیر، خاطرنشان کرد: اگر نفت تهران سقوط کند من به احتمال زیاد از این تیم جدا می شوم. فعلا نمی دانیم وضعیت تیم چگونه است و باید تا پایان فصل صبر کنیم.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 195
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1236486

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>