بازی با فولاد ماراتن اصلی ما برای بقای در لیگ برتر است/ پاداشی که باشگاه برای بردن تراکتورسازی داد، خنده دار بود

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1236548
بازیکن تیم فوتبال سپیدرود گفت: هنوز کارمان تمام نشده است و بازی با فولاد ماراتن اصلی برای بقای ما در لیگ برتر است.


میثم تهیدست در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، اظهار داشت: سه امتیاز خیلی خوب از تراکتورسازی گرفتیم و به وضعیت خود در جدول رده بندی سر و سامان دادیم، اما هنوز کارمان تمام نشده است. ما باید برای بقا مارتن اصلی که بازی با فولاد است را هم به خوبی پشت سربگذاریم و در هفته آخر لیگ با خیال راحت به مصاف پرسپولیس برویم.

وی ادامه داد: برد روحیه بخشی کسب کردیم و شرایط خیلی خوب شد، خدا را شکر با نتیجه ای که در بازی نفت و پدیده حاصل شد ما با یک مساوی هم می توانیم بقای خود را قطعی کنیم. ما نشان دادیم در بازی های داخل خانه با توجه به حضور هواداران و چمن مصنوعی می توانیم برنده شویم. ما برابر تیم های خوبی، چون سایپا، پارس جنوبی، تراکتورسازی و برخی دیگر نتایج خوبی گرفتیم و ثابت کردیم در خانه تیم بهتری هستیم.

این بازیکن با اشاره به فشاری که روی بازیکنان سپیدرود در بازی با تراکتورسازی وجود داشت هم گفت: بازی با تراکتورسازی واقعا سخت بود. فشار زیادی روی بازیکنان بود. در دقایقی به خاطر استرسی که بازیکنان داشتند ما به شکل ناخودآگاه عقب کشیدیم تا نتیجه را حفظ کنیم، از این رو فشار روی تی ممان زیاد شد. خدا را شکر که این بازی به خیر و خوشی تمام شد.

تهی دست در مورد مشکلات مالی تیم سپیدرود هم تاکید کرد: صحبت سر مسائل مالی خیلی زیاد است. قبل بازی با تراکتور وارد جلسه شدم به این امید که حداقل ۱۵ درصد دریافتی داشته  و با روحیه خوبی به میدان برویم اما در کمال ناباوری تنها ۳ درصد پرداخت کردند. متاسفانه باشگاه خیلی غیر حرفه ای عمل کرد و روحیه ها خراب شد؛ و کار آنها خنده دار بود.
 
وی ادامه داد: بعد از بازی هم یک کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی دادند. ۵۰۰ هزار تومان تومان برای پیروزی در بازی مهمی مثل تراکتور سازی چه اهمیتی دارد که در بوق و کرنا کردند. این ها در روحیه تیم تاثیر دارد. بازیکنان سپیدرود ثابت کردند که پولکی نیستند و به عشق مردم و آبروی علی کریمی بازی کردند. اما این مسائل روحیه تیم را پایین می آورد.

وی در پایان افزود: از هواداران ممنونم که برای ما سنگ تمام گذاشتند. حدود ۲۰ هزار هوادار به ورزشگاه سردار جنگل آمده بودند که فکر می کنم بی سابقه بود.
 
انتهای پیام/
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 209
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1236548

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها