مهدی زاده: می خواهیم با بردن الغرافه خداحافظی خوبی از آسیا داشته باشیم/ تمرین نکردن ما فقط یک سوءتفاهم بود!

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1236599
هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: امیدوارم بتوانیم با یک برد مقابل الغرافه خداحافظی خوبی از لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم.


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، محمدرضا مهدی زاده در نشست خبری پیش از دیدار تیم های تراکتورسازی و الغرافه اظهار داشت: متأسفانه نتایج مدنظرمان را نگرفته ایم و امیدوارم پیروز شویم و با برد از آسیا خداحافظی کنیم. بازی مقابل الغرافه نمی تواند سرنوشت ما را در آسیا تعیین کند و فقط باید مقابل این تیم به دنبال اجرای یک بازی خوب باشیم. در بازی رفت مقابل الغرافه شایسته باخت نبودیم، همان طور که در خیلی از بازی های لیگ قهرمانان آسیا و لیگ ایران شایسته باخت نبودیم و نتیجه را واگذار کردیم. با این حال فردا می خواهیم مقابل الغرافه به پیروزی برسیم و با یک برد از این جدول مسابقات خداحافظی کنیم.

وی درباره سؤالی مبنی بر اینکه آیا تمرین نکردن بازیکنان تراکتورسازی در روز گذشته عملکرد این تیم در بازی فردا را تحت تأثیر قرار خواهد داد یا خیر، عنوان کرد: یک سوءتفاهم بین بازیکنان و مدیریت باشگاه شکل گرفته بود که ما را در شرایط بحرانی قرار داده بود، اما الان همه آماده هستیم تا آسیا را با یک برد تمام کنیم. الان باید همه پشت یکدیگر باشیم و از هواداران هم خواهش می کنم که فردا به ورزشگاه بیایند و حمایت کنند تا این سه بازی باقیمانده ما در آسیا و لیگ ایران به اتمام برسد. واقعاً در شرایطی بحرانی قرار گرفته ایم و می خواهیم نتایجی را در شأن باشگاه تراکتورسازی داشته باشیم و باید کنار هم باشیم و رودروی هم قرار نگیریم.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خاتمه تصریح کرد: سوءتفاهمی بین بازیکنان و مدیریت باشگاه به وجود آمده بود که الان حل شده است و این موضوع برای بازی فردا مشکلی ایجاد نخواهد کرد. بازیکنان در طول فصل با تمام وجود کار کرده اند و هر چه را که داشته اند به کار بسته اند. ان شاءالله در بازی فردا هم هیچ مشکلی به وجود نخواهد آمد. فردا هم با تمام وجود یک بازی خوب انجام می دهیم که در شأن باشگاه تراکتورسازی باشد.

انتهای پیام/
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 199
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1236599

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>