محرمی: فاصله زیادی تا مهدوی‌کیا شدن دارم/ بازی با الجزیره برای ما بهتر است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1236900
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: افتخار بزرگی است که با مهدی مهدوی‌کیا مقایسه شوم و این را می‌دانم که فاصله‌ام با او خیلی زیاد است.


به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، صادق محرمی پس از پیروزی پرسپولیس برابر السد قطر در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: خوشحالم اما خوشحالی بیشتر من بخاطر صعود به عنوان صدرنشین گروه است. تمام بازیکنان بهترین بودند و امیدوارم با همین اقتدار در مرحله بعد حاضر شویم و به سوی قهرمانی پیش رویم.

وی افزود:خیلی خوشحالم که توانستیم مقابل هواداران به پیروزی برسیم و شرمنده نشدیم. به عنوان صدرنشین از گروه مان صعود کردیم و از این موضوع خوشحالم. تک تک بازیکنان ما بهترین بازی خود را انجام دادند و به نظرم این استحقاق را داشتند که جای من بنشینند و بهترین بازیکن زمین شوند. از این خوشحالم که یک بازی خوب را انجام دادیم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم و بتوانیم از فصل قبل هم در آسیا بالاتر برویم.

مدافع پرسپولیس در واکنش به این سؤال که شعارهای هواداران او و مهدی مهدوی کیا را با هم مقایسه کرد و خودش این مقایسه را چطور ارزیابی می کند، تصریح کرد: بارها گفته ام که از این موضوع خیلی خوشحالم و افتخار بزرگی است که با مهدی مهدوی کیا مقایسه شوم و این را می دانم که فاصله ام با او خیلی زیاد است. طبیعتاً باید بیشتر کار و تلاش کنم. با اینکه هواداران لطف دارند، من را قابل می دانند و این مقایسه را انجام می دهند، اما راهی طولانی دارم و امیدوارم روز به روز بهتر شوم و پیشرفت کنم.

محرمی در پاسخ به این سؤال که دوست دارد تیمش در مرحله بعدی با الاهلی روبه رو شود یا با الجزیره، گفت: همانطور که آقای برانکو گفتند، بازی با الجزیره برای ما بهتر است، چون میزبانی خواهیم داشت و می توانیم مقابل هواداران مان بازی کنیم. همین برای ما شرایط را بهتر می کند.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 296
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1236900

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار