نعمتی: همیشه کل کل فوتبالی بین ایران و برخی از کشورهای حوزه خلیج فارس وجود دارد/ فرقی‌ نمی‌کند در مرحله بعد با چه تیمی بازی داریم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1236902
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای ما فرقی نمی‌کند که با چه تیمی بازی کنیم البته اگر به تیمی بخوریم که بتوانیم برابر آنها در تهران بازی کنیم برای ما بهتر است.


به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، سیامک نعمتی پس از برتری پرسپولیس برابر السد با اشاره به این مسابقه و صحنه ای که پورعلی گنجی پایش را روی دست او گذاشت اظهار داشت: من ندیدم که مرتضی بود یا فرد دیگری و نمی دانم چه کسی بود اما قشنگ پا روی دست من گذاشت و جایش مانده و سه خط آدیداسی روی دستم افتاده و لان هم درد دارد که امیدوارم خوب شود.

وی در مورد حریف پرسپولیس برای مرحله بعد، تصریح کرد: برای ما فرقی نمی کند که با چه تیمی بازی کنیم البته اگر به تیمی بخوریم که بتوانیم برابر آنها در تهران بازی کنیم برای ما بهتر است.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به بازی فیزیکی دقایق پایانی سرخپوشان تصریح کرد :به هر حال حریف فشار می آورد و ما هم می خواستیم که گل نخوریم. همیشه کل کل فوتبالی بین ایران و برخی از کشورهای حوزه خلیج فارس وجود دارد.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 412
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1236902

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها