اگر روزی به دیدار حضرت آقا رفتید به ایشان بفرمایید از نور دو چشمانم بیشتر دوستشان دارم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1236921
همسر عزیز و مادر مهربانم اگر روزی به دیدار حضرت آقا (آقا سید علی خامنه ای) رفتید به ایشان بفرمایید از نور دو چشمانم بیشتر دوستشان دارم.


اگر روزی به دیدار حضرت آقا رفتید به ایشان بفرمایید از نور دو چشمانم بیشتر دوستشان دارمبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، شهید حیدر ابراهیم خانی متولد سال ۱۳۶۵ است که در تاریخ ۱۴ فروردین در عملیات مستشاری در سوریه به دست تروریست های تکفیری داعش به شهادت رسیده است.

متن وصیت نامه این شهید مدافع حرم به شرح زیر است.

اینجانب حیدر ابراهیم خانی این وصیت نامه را در تاریخ ۲۲ بهمن ۹۴ با آیه شریفه ۱۱۱ سوه توبه آغاز می کنم و آن به این شرح است که خداوند از مومنان جان و مالشان را به بهای اینکه بهشت برای انان باشد خریده است. به اینگونه که در راه خدا می جنگند می کشند و کشته می شوند. خداوند کریم همیشه به من نظر لطف و محبت داشتند و به واسطه امام عزیزی که کریم اهل بیت است دعا های مرا مستجاب نمودند و با جرات می گویم که هر خواسته ای که داشتم برآورده شده مگر آنکه بر خیر و صلاح من نبوده.

من کوچکتر از آن هستم که بخواهم کسی را نصیحت و یا راهنمایی کنم، چون که خود من گناهکار هستم، اما چیزی که مرا در این دو سه ماه گذشته بسیار اذیت کرده این بود که بسیاری از مردم و حتی دوستان و همکاران و آشنایان می گفتند که این رزمنده ها که به سوریه میروند برای پول و ارزش های مادی است، برای اعراب می جنگند، این جنگ چه ربطی به ما دارد، مگر به کشور ما حمله کرده اند این را به همه شما می گویم عزیزان به فرموده حضرت آیت الله امام خامنه ای اگر ما الان در سوریه نمی جنگیدیم باید در کرمانشاه و همدان با این خدانشناس ها می جنگیدیم از شما خواهش می کنم این حرفهارا نزنید، چون دل امام زمان (عج) را به درد می آورید

امشب شب شهادت بانوی دو عالم حضرت زهرا (س) است. همسر عزیزم و پدر و مادر مهربانم و برادران و خواهر نور چشمم شما را قسم می دهم به پهلوی شکسته حضرت فاطمه (س) مرا حلال کنید از من راضی باشید اگر خوبی یا بدی به شما کردم که قطعا همه اش بدی بوده از من راضی باشید ضمنا از همه فامیل و دوستان حلالیت برایم طلب کنید من این سفر را با میل و اراده خودم رفتم و هیچ گونه دستور و اجباری در این زمینه نبوده. من با عشقی که به سید علی دارم و حاضر هستم بار ها جانم را فدای ایشان کنم این ماموریت را با تمام وجود می روم و امیدوارم که حضرت زینب (س) مرا به لطف خدا یاری دهد تا بتوانم خدمتی به این مملکت و مردم نموده و همچنین رو سفید در پیش شهدا باشم. شهدایی که با شهادت خود خوش درخشیدند تا ما به اینجا برسیم، اما نکته آخر دوست دارم این وصیت نامه بار ها در مراسم ختم من خوانده شود تا آن هایی که نتوانستم حضوری از ایشان طلب حلالیت کنم مرا حلال کنند.

همسر عزیز و مادر مهربانم از شما خواهش می کنم که در مراسم تشییع من بلند گریه نکنید و این را هم به بقیه زن های فامیل بگویید از حضرت زینب (س) الگو بگیرید البته این درخواست بسیار بزرگی است، ولی شما را به جان امام حسن مجتبی (ع) این درخواست مرا انجام دهید اگر روزی به دیدار حضرت آقا (آقا سید علی خامنه ای) رفتید به ایشان بفرمایید از نور دو چشمانم بیشتر دوستشان دارم.

یا زینب (س)

یا رقیه (س)

بیست و دوم – اسفند – ۱۳۹۴

انتهای پیام/
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 60
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1236921

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار