ارتش با اقتدار خود توانسته با تخیل هرنوع تجاورزگری مقابله کند/ آسمان ایران امن‌ترین آسمان خاورمیانه است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1236969
سخنگوی «کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس گفت: ارتش توانسته با اقتدار خود در مقابل هر نوع تخیل و فکر تجاوزگری علیه ایران مقابله کند که نمونه آن مقاومت ارتش در ۸ سال دفاع مقدس بود.


ارتش با اقتدار خود توانسته با تخیل هرنوع تجاورزگری مقابله کند/ آسمان ایران امن ترین آسمان خاورمیانه استسیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: الحمدالله امروز نیروی ارتش جمهوری اسلامی ایران یک نیروی مستقل و مقتدر در راستای منافع ملی کشوراست.

وی افزود: ارتش توانسته با اقتدار خود در مقابل هر نوع تخیل و فکر تجاوزگری علیه ایران مقابله کند که نمونه آن مقاومت ارتش در ۸ سال دفاع مقدس بود.

سخنگوی «کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی» تصریح کرد: اینکه جمهوری اسلامی ایران یک کشور امن در دربین کشور های منطقه است این خود حاصل تلاش ارتش جمهوری اسلامی است.

نقوی حسینی اظهار داشت:  همچنین اینکه سازمان بین المللی هواپیمایی به شرکت های هواپیمایی اعلام می کند امن ترین آسمان در خاورمیانه، آسمان ایران است و به آن ها توصیه می کنم از کریدور ایران عبور کنند این خود باعث افتخار ماست چراکه به همین جهت عبور و مرور هواپیما از آسمان ایران حدودا چهار برابر شده است.

انتهای پیام/
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 50
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1236969

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار