حقم را از بوکس می گیرم/ اگر دوپینگی بودم چرا مدالم را پس نگرفتند؟!

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1236993
بوکسور سابق تیم ملی گفت: دو سال و نیم قبل به من گفتند به علت دوپینگ چهار سال محروم هستم اما اگر دوپینگی بودم چرا مدال قهرمانی آسیا من را پس نگرفتند؟!


به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مهرماه سال 1394 بود که تست دوپینگ بوکسور تیم ملی ایران مثبت اعلام شد. «حسن شاهینی» که در رقابت های قهرمانی آسیا در تایلند به مدال برنز رسیده بود در عین ناباوری به علت استفاده از مواد نیروزا 4 سال محروم شد تا در بهترین روزهای ورزشی کنار نشسته و چهار سال برای بازگشت به رینگ صبر کند. ملی پوش سابق بوکس ایران این روزها در حال گذراندن دوره های مربیگری است اما هنوز برای بازگشت به رینگ امیدوار است.

شاهینی در گفت وگو با خبرنگار میزان در خصوص اینکه چه زمانی محرومیت چهار ساله اش به پایان می رسد اظهار داشت: هنوز یک سال و پنج ماه از محرومیت من باقی مانده و هر چقدر تلاش کردم تا محرومیتم را کاهش دهم فایده نداشت. باز هم می گویم اگر دوپینگ من در آسیا مثبت اعلام می شد ، باید مدالم را پس می گرفتند اما این اتفاق نیفتاد و متاسفم که این موضوع برای کسی اهمیتی ندارد.

ملی پوش سابق بوکس افزود: متاسفانه دوستان فقط در حد حرف زدن کمک کردند و انگار حسن شاهینی برای کسی مهم نیست. امیدوارم یک نفر در این بین پیدا شود و دستم را بگیرد تا شاید محرومیت من کاهش پیدا کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای حل مشکلش با «حسین ثوری» رئیس فدراسیون صحبت کرده یا خیر، گفت: تا جایی که من اطلاع دارم ، مربی و رئیس هیات استان با رئیس فدراسیون صحبت کردند اما هنوز خودم با ثوری صحبتی نداشتم.

شاهینی در خصوص گذراندن دوره کلاس مربیگری تصریح کرد: مجبورم در کنار ورزش باشم چون عاشق بوکس هستم و در حال حاضر پیگیر کارهای مربیگری هستم تا با اتمام محرومیت ، به دنیای قهرمانی برگردم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انگیزه کافی برای بازگشت به دنیای قهرمانی را دارد، خاطرنشان کرد: می دانم بهترین سال های عمرم را محروم بودم و وقتی برگردم 31 سال سن خواهم داشت اما با قدرت به رینگ برمیگردم تا حق خودم را از دنیای قهرمانی بگیرم.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 281
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1236993

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>