افزایش قتل‌های هدفمند و ترور در هرات

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1237202
جانشین فرماندهی پلیس هرات گفت : پلیس تمام تلاش خود را برای برقراری امنیت در هرات انجام داده و اگر مقامی در این راه کوتاهی کند با وی برخورد خواهد شد.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، امین الله امین جانشین فرماندهی پلیس هرات با اشاره به افزایش ناامنی در هرات و نگرانی ها و شکایت های شهروندان در هرات به این اداره گفت: نیروهای امنیتی تلاش های جدی را برای جلوگیری از ناامنی در این ولایت در دست گرفته و به شدت تمام مناطق هرات تحت نظر نیروهای امنیتی است.

وی بیان داشت: برای تامین امنیت بهتر پس از این هر مسوول امنیتی که در نواحی مختلف هرات برای تامین امنیت گماشته شده اگر در مناطق آنها ناامنی رخ دهد از مقام خود کنار گذاشته می شوند.

این مقام امنیتی همچنان گفت: که در جریان هفته های اخیر چندین تن از سارقان مسلح و عوامل ناامنی را بازداشت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: دوتن از مخالفین مسلح دولت در شهرستان چشت هرات که دو سرباز پلیس را ربوده بودند ، در یک عملیات کشته شدند و سربازان رها شده اند و همچنان یک فرد که سرگروه تروریستی نیز بوده است در شهرستان غوریان هرات در یک عملیات نیروهای امنیتی کشته شده است.

ازسوی دیگر سید اشرف سادات فعال مدنی درهرات از پیامدهای منفی ترورها ، قتل ها ی هدفمند و سرقت های مسلحانه هشدار داد.

شهروندان هرات نیز هنوز هم از وجود ترورها ، قتل ها و سرقت های مسلحانه ابراز نگرانی میکنند ؛ آنها اعلام کردند که این ناامنی در مناطق مختلف هرات هنوز هم وجود دارد و همه روزه از غیرنظامیان قربانی میگیرد ، آنان از حکومت مرکزی میخواهند تا برای تامین امنیت بهتر پاسگاههای امنیتی را در مناطق مختلف هرات گسترش دهند.

این در حالیست که از آغاز سال جاری تاکنون در حوادث مختلف در هرات تعداد زیادی از غیرنظامیان توسط طالبان ، مخالفین مسلح دولت نیز کشته و زخمی شده اند و شهروندان هرات نیز از این وضعیت ابراز نگرانی می کنند.

/انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 41
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1237202

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار