مرگ، پایان تعقیب و گریز پلیس با سارق خودرو پراید

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1237211
پایان خط زندگی سارق سابقه دار در تعقیب و گریز با واحد گشت پلیس آگاهی تهران بزرگ رقم خورد.


مرگ بر اثر تصادفبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، راننده خودرو پراید مسروقه شب گذشته طی یک تعقیب و گریز و در حین تلاش برای فرار از دست مامورین، پس از رها کردن خودرو مسروقه از بالای پل در اتوبان امام علی به پایین سقوط کرده و فوت می کند.

سرهنگ سعدالله گزافی، معاون عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ، در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز سه شنبه ۲۸ فروردین ماه گشت آشکار پلیس آگاهی در محدوده میدان شوش به یک دستگاه پراید مظنون شده در بررسی های به عمل آمده مشخص می شود که این خودرو مسروقه بوده و در تاریخ ۲۵ فروردین سرقت شده است.

واحد گشت پلیس آگاهی جهت توقف خودرو به راننده پراید دستور ایست داده، اما وی با افزایش سرعت و ایجاد رعب و وحشت برای سایر وسایط نقلیه ی عبوری و عابرین پیاده، در خیابان فداییان اسلام اقدام به فرار می کند.

مامورین گشت پلیس آگاهی برای متوقف کردن خودرو مسروقه اقدام به تیراندازی هوایی کرده، اما راننده پراید در تقاطع خیابان فداییان اسلام - بزرگراه آزادگان با یک عابر پیاده خانم برخورد کرده، اما با این وجود همچنان به فرار ادامه می دهد.

موضوع سریعا جهت اعزام اورژانس اعلام می شود. در ادامه، مامورین گشت پلیس آگاهی با شلیک چند تیر هوایی دیگر همچنان سعی در متوقف کردن خودرو مسروقه دارند، اما راننده پراید همچنان اصرار به فرار از دست مامورین داشته و این تعقیب و گریز تا اتوبان امام علی ادامه پیدا می کند.

سرانجام خودرو پراید مسروقه در مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی به جهت عدم توانایی راننده در کنترل خودرو از مسیر خارج و به شدت با جدول کناری بزرگراه برخورد کرده و متوقف می شود.

با وجود متوقف شدن خودرو مسروقه، راننده آن همچنان به فرار خود این بار به صورت پیاده ادامه می دهد و در حالی که رفتار و حالت عادی نداشت به منظور فرار از حفاظ فلزی کناره بزرگراه بالا رفته و در یک لحظه به علت از دست دادن تعادل به پایین سقوط می کند.

سریعا موضوع از طریق مرکز پیام به اورژانس اعلام می شود و پس از حضور اورژانس در محل به مامورین اعلام می شود که راننده پراید فوت کرده است.

در بررسی های به عمل آمده و پس از حضور تیم بررسی صحنه اداره دهم پلیس آگاهی در محل، هویت راننده خودرو مسروقه شناسایی و در بررسی سوابق وی به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار مورد شناسایی قرار می گیرد.

انتهای پیام/ 

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 66
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1237211

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار