هاینکس: نمی‌توانم تصور کنم ونگر سرمربی تیم دیگری شود/ آرسن دوران حرفه‌ای باشکوهی داشته است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1238593
سرمربی بایرن مونیخ معتقد است ونگر دوران حرفه‌ای باشکوهی در آرسنال داشته و بهتر است در عرصه مدیریت فوتبالی به کار خود ادامه دهد.


به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، یوپ هاینکس در تمجید از آرسن ونگر که به طور رسمی اعلام کرد در پایان فصل جاری و پس از 22 سال سرمربیگری تیم فوتبال آرسنال از سمت سرمربیگری این تیم استعفا خواهد کرد، گفت: پیش از هر چیز باید گفت که او دوران حرفه ای باشکوهی به عنوان مربی در فرانسه و انگلیس داشته است.

وی افزود: آرسن به موفقیت های زیادی دست یافت و تیم های وی عمدتاً فوتبال جذابی را ارائه داده اند. او یکی از برترین مربیان فوتبال اروپا است. فکر می کنم ونگر بتواند در پست مدیر فوتبالی به کارش ادامه بدهد، اما در عین حال می تواند سرمربی تیم دیگری شود. نمی دانم که آرسن این کار را خواهد کرد یا خیر، اما به شخصه نمی توانم تصور کنم که او سرمربی تیم دیگری شود. به اعتقاد من ونگر دیگر نیاز به چیز بیشتری ندارد چون او دوران حرفه ای جالبی داشته است.

سرمربی باواریایی ها تأکید کرد: با فلسفه ، سبک بازی و الیته شیوه رهبری که ونگر دارد، او تأثیر خیلی مثبتی بر فوتبال انگلیس گذاشته است، اما در سیاست و ورزش زمانی که شما پیرتر می شوید، با خود می گویید که وقت رفتن فرا رسیده است.

ونگر در سال 1996 هدایت آرسنال را عهده دار شد و با این تیم 3 بار فاتح لیگ برتر انگلیس، 7 بار فاتح جام حذفی انگلیس و 7 بار فاتح جام خیریه انگلیس شد.

انتهای پیام/

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 235
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری میزان

کد خبر:1238593

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

گزارش ها