مخالفت سناتور آمریکایی با دائمی شدن لایحه کاهش مالیاتی

منبع : تابناک کد خبر: 1240206
سناتور جمهوری خواه آمریکا گفت که قویا مخالف هر برنامه‌ای است که مضمونش دائمی شدن لایحه کاهش مالیاتی اشخاص باشد.


سناتور جمهوری خواه آمریکا گفت که قویا مخالف هر برنامه ای است که مضمونش دائمی شدن لایحه کاهش مالیاتی اشخاص باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، باب کورکر به خبرنگاران گفت که زمزمه هایی که از دائمی شدن لایحه کاهش مالیاتی به گوش می رسد، با انگیزه های سیاسی انجام می شود و برای مردم اصلا خوب نیست.

رهبران جمهوری خواهان در کنگره در حال برنامه ریزی برای رای گیری درباره طرحی هستند که در صورت تصویب، لایحه کاهش مالیاتی این کشور که موقتی است دائمی می شود. جمهوری خواهان در نظر دارند این طرح را تاپیش از انتخابات میان دوره ای کنگره در نوامبر سال جاری به تصویب برسانند.

هنوز مشخص نیست این طرح بتواند نظر دموکرات ها را که حتی با لایحه کاهش مالیاتی موقتی نیز تا مدت ها مخالف بودند، جلب کند. اظهارات کورکر نشان می دهد این طرح در بین خود جمهوری خواهان نیز با مخالفت هایی روبرو است.

لایحه کاهش مالیاتی که بزرگ ترین اصلاحات مالیاتی آمریکا از دهه ۱۹۸۰ به این سو محسوب می شود، اواخر سال گذشته پس از کش و قوس های فراوان در کنگره و سنا تصویب شد. مجلس سنا این لایحه را با ۵۱ رای موافق در برابر ۴۹ رای مخالف تصویب کرد.

هیچ سناتور دموکراتی به این لایحه رای مثبت نداد. با این حال آن ها نتوانستند در برابر اکثریت جمهوری خواه مانع تصویب این لایحه شوند.

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 9
چاپ خبر
منبع:تابناک

کد خبر:1240206

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>