ویژگی‌های سه آیفون جدید مشخص شد

منابع نزدیک به اپل می گویند این شرکت تا قبل از پایان سال ۲۰۱۸ سه آیفون جدید را با مشخصات منحصر به فرد روانه بازار می کند.


به گزارش گروه وبگردی 20:30؛    منابع نزدیک به اپل می گویند این شرکت تا قبل از پایان سال ۲۰۱۸ سه آیفون جدید را با مشخصات منحصر به فرد روانه بازار می کند.
 

از این سه مدل گوشی آیفون تازه دو مدل دارای نمایشگرهای OLED و یک مدل دارای نمایشگر LCD خواهد بود.
 
بزرگترین گوشی در این مجموعه دارای نمایشگر OLED با تراکم پیکسلی ۴۸۰ یا ۵۰۰ پیکسلی در هر اینچ است که ابعاد نمایشگر آن برابر با ۶.۵ اینچ می باشد. دومین گوشی آیفون تازه سال ۲۰۱۸ دارای نمایشگر ۶.۱ اینچی LCD با تراکم پیکسلی ۳۲۰ یا ۳۳۰ پیکسلی در هر اینچ است.
 
در نهایت سومین آیفون سال ۲۰۱۸ اپل از نمایشگر ۵.۸ اینچی OLED با تراکم پیکسلی ۴۵۸ پیکسل در هر اینچ بهره می گیرد.
 
مدل ۶.۵ اینچی آیفون که آیفون ایکس پلاس نام دارد، از طراحی مشابه با آیفون ایکس، نمایشگر فراگیر و فناوری فیس آی دی برای باز کردن قفل گوشی از طریق تشخیص چهره برخوردار خواهد بود. کوچکتر شدن ضخامت دوربین های پشت وجلو موجب شده تا این گوشی ۰.۲ میلیمتر باریک تر از نمونه های رقیب باشد.
 
مدل مذکور و همین طور مدل ۵.۸ اینچی آیفون از فناوری تشخیص چهره پیشرفته تری برخوردار هستند تا خطاهای فعلی در زمینه شناسایی هویت افراد از طریق آنها به حداقل رسیده و تشخیص چهره حتی در صورت افقی نگهداشتن آیفون ممکن باشد. همچنین در این گوشی ها از سیستم عامل iOS ۱۲ استفاده شده است.

منبع:مهر

loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 61
چاپ خبر
منبع:سایت خبری وبگردی ۲۰:۳۰

کد خبر:1269125

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها