به هم خوردن نظم قاعدگی، چه علتی دارد؟

منبع : نی نی بان کد خبر: 1273547
دوتاش رو شب بعدش و به من قرص دوفاستون دادن که 11روز بعد از پریودیم بخورم تا 15 روز. شش ماه این کارو تکرار کنم تا پریودیم منظم بشه.


سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من 15 سالمه و مجردم، مهر 93 پریود شدم ولی دیگه نشدم تا چند روز پیش رفتم دکتر و ایشون به من چهار آمپول داد که دوتاش رو یه شب بزنم.  دوتاش رو شب بعدش و به من قرص دوفاستون دادن که 11 روز بعد از پریودیم بخورم تا 15 روز. شش ماه این کار و تکرار کنم تا پریودیم منظم بشه. حالا می خواستم بپرسم برای من مشکلی به وجود نمی آید؟ مخصوصا که هورمونی باشه و باعث شه صورتم مو زائد دربیاره؟ در صفحات مختلف اینترنت خوندم برای آمادگی رحم برای حاملگی این قرص خورده می شه، حالا برای من که هنوز مجردم مشکل ایجاد نکنه؟

پاسخ از دکتر نسرین مرادی، متخصص زنان و زایمان: 
دوست عزیز در مورد مشکل عادت ماهانه تان باید بگویم که شما مشکل هورمونی دارید و باید به طور مرتب هر 2 ماه یک بار نه شش ماه به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید. همچنین اگر اختلال هورمون شدید باشد باید هم زیر نظر متخصص زنان باشید و هم متخصص غدد. به علاوه خوردن این قرص ها برای شما لازم است و اگر مصرف نکنید ممکن است باعث افزایش وزن و رویش موهای زائد در شما بشود. loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 35
چاپ خبر
منبع:نی نی بان

کد خبر:1273547

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار

—>