سردی در روابط زناشویی، راه چاره

منبع : نی نی بان کد خبر: 1273552
مدتهاست که دیگر از نزدیکی با همسرم لذت نمی برم از آنجایی که قبل از نزدیکی من زمان زیادی را برای آماده کردن همسرم برای رابطه صرف می کنم.


سوال مخاطب نی‌نی‌بان: 23ساله هستم و شوهرم ۲۵ ساله و دو سال است که ازدواج کرده ایم. مدتهاست که دیگر از نزدیکی با همسرم لذت نمی برم از آنجایی که قبل از نزدیکی من زمان زیادی را برای آماده کردن همسرم برای رابطه صرف می کنم و در این زمینه تمام تلاش خود را می کنم اما او هیچ اقدام خاصی راجع به من انجام نمی دهد و بدون آماده کردن من رابطه را شروع می کند. خیلی از این موضوع ناراحت می شوم حتی چندین بارهم به طورمستقیم وغیرمستقیم راجع به این موضوع با اوصحبت کردم اما بی تاثیر بوده و حتی حس می کنم زیاد حوصله این کار را ندارد و فقط شروع سریع رابطه برایش مهم است. لطفا راهنماییم کنید که چگونه با این قضیه برخورد کنم که تاثیرگذار باشد.

پاسخ دکتر جمشید بیگدلی، روان شناس:
اولین پیشنهاد ما به شما این است ک راجع به این مسئله دیگر با همسرتان حرفی نزنید. ولی بیشتر از گذشته به خودتان برسید. اگر اضافه وزن دارید سعی کنید این اضافه وزن را از بین ببرید. تحرک بیشتری داشته باشید. رژیم بگیرید. عطرهای خوش بو استفاده کنید و همیشه بوی خوب بدهید. لباس های زیبا بپوشید. یعنی به جای اینکه همسرتان را با حرف توجیه کنید، به تحریک او بپردازید. چون با حرف چیزی درست نمی شود. تلاش کنید بهترین ظاهر را داشته باشید. البته ممکن است همسر شما مشکل زود انزالی یا سرد مزاجی یا هر اختلال جنسی دیگری داشته باشد که در این صورت با این کارها درمان نمی شود. بلکه به درمان های دارویی نیاز دارند. اگر با بهبود ظاهر شما وضع تغییر نکرد از همسرتان بخواهید همراه شما به یک اورولوژیست مراجعه کنند و در نهایت اگر مشکلات اورولوژی هم در کار نباشند باید با یک روانشناس متخصص روابط زناشویی مشاوره کنید. چون معمولا اختلالات جنسی یا پیش زمینه اختلالات روانی دارد یا به مشکلات اورولوژی مربوط می شوند. اینکه مدام به این مسئله اعتراض کنید مشکلی را حل نخواهید کرد. نقش خودتان را پررنگتر بکنید و اگر به مشکلات جسمی یا روحی همسرتان پی بردید به دنبال درمان باشید.


loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 51
چاپ خبر
منبع:نی نی بان

کد خبر:1273552

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار