سن رشد پستانها، قابل توجه خانم‌ها

منبع : نی نی بان کد خبر: 1277449
دختری 21 ساله هستم سینه هایم اصلا رشد نکرده نظر پزشک زنان این بود که باید پروتز کنم.


پرسش: دختری 21 ساله هستم سینه هایم اصلا رشد نکرده نظر پزشک زنان این بود که باید پروتز کنم ولی من میخواهم سینه های طبیعی داشته باشم چیکار کنم این موضوع باعث شده از بودن در جمع خجالت بکشم.پاسخ: اصلا رشد نکرده یا کوچک است؟
نظر یک متخصص غدد را بپرسید و البته پروتز اصلا توصیه نمی شود. گاهی در بعضی افراد آخرین مرحله رشد سینه در حاملگی و شیردهی بدست می آید. ماساژ هایی هستند که می توان سینه هارا با آن بزرگتر کرد. البته بعضی روغنهای تسمین دهنده نیز در طب سنتی وجود دارد که برای ماساژ می توان از آنها نیز استفاده کرد و کمک گرفت. ورزش عضلات سینه نیز در افزایش حجم سینه گفته می شود موثر است. شنا قورباغه، انجام ورزشهای کششی عضلات سینه، استفاده از آب سرد، عدم فشار به سینه ها، نخوابیدن روی شکم و همچنین عدم استفاده از سوتین های اسفنجی و تنگ کمک کننده است.
از ویتامین E می توانید بهره ببرید. روزی یک عدد. بیش از حد مجاز مصرف نشود. سوتین متناسب با اندازه پستان باشد به نحوی که سینه ها تحت فشار نباشند. روی شکم نخوابید. مولتی ویتامین و آهن به حد کافی مصرف شود. رازیانه حاوی استروژن گیاهی است و در رشد سینه مفید خواهد بود. سویا،روغن زیتون،تخم کتان ،تخم کدو ,تخم آفتاب گردان , عدس، لوبیا،اسفناج وغلات و نارگیل نیز کمک کننده است. طب سنتی و طب سوزنی نیز در افزایش اندازه سینه می تواند کمک کند.از متخصصین مربوطه مشورت بگیرید.loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 40
چاپ خبر
منبع:نی نی بان

کد خبر:1277449

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تگ ها

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار