سنگ‌های دیروز فلسطینی‌ها امروز تبدیل به موشک شده است/ تحریم‌های امروز یکی از انواع فتنه‌های اقتصادی

منبع : خبرگزاری بسیج کد خبر: 1282288
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه سنگ‌های در دست مردم فلسطین امروز به موشک تبدیل شده‌اند، گفت: در حال حاضر اگر یکی از پایگاه‌های مقاومت هدف رژیم صهیونیستی قرار بگیرد 10 برابر تلافی می‌شود.


به گزارش خبرگزاری بسیج از شهرکرد، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی ظهر امروز در مصلای امام خمینی(ره) شهرکرد، اظهار کرد: صهیونیسم و اقلیت نژادپرست یهودی در همه زمان ها مبدا فسادها و تباهی ها بوده که داستان بنی اسرائیل در قرآن نمونه این فساد است.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از مالکیت اسلام در منطقه شکل گرفته است، افزود: رژیم صهیونیستی در سال های 1948 تا 1979 و در دوران شکوفایی، فلسطینی های زیادی را آواره کرد و به قتل رساند، اعراب را ظرف 6 روز شکست داد و شعار نیل تا فرات را مطرح کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران اضافه کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی و مطرح شدن قدس و فلسطین به عنوان مهم ترین مسئله مسلمانان، مسیر نزولی رژیم اشغالگر نیز آغاز شد.

حاجی صادقی با بیان اینکه امروزه گروه های تحت تأثیر فرهنگ انقلاب اسلامی رژیم صهیونیستی را وادار به شکست کردند، ادامه داد: جنگ های 22 و 33 روزه نمایشگر کاهش نیروی این رژیم غاصب است.

وی با اشاره به اینکه سنگ های در دست مردم فلسطین امروز به موشک تبدیل شدند، گفت: در حال حاضر اگر یکی از پایگاه های مقاومت هدف رژیم صهیونیستی قرار بگیرد 10 برابر تلافی می شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اسرائیل اکنون در مقابل ترس از ایران به کشورهای اروپایی پناه برده است، افزود: رژیم صهیونیستی به سران عربستان می گوید تا زمانیکه انقلاب اسلامی زنده است مرگ تدریجی رژیم غاصب و وهابیت در دنیا ادامه دارد.

حاجی صادقی اضافه کرد: انقلاب اسلامی توانسته است جنگ تحمیلی را که روزی در شهرهای جنوبی ایران وجود داشت را به مرزهای اسرائیل بکشاند.

وی با تاکید بر اینکه حضور نیروهای ایران در کشورهای عراق و سوریه حضور برای دفاع از دین خدا است، گفت: اگر در این کشور از اسلام دفاع نکنیم باید در شهرهای خود این جنگ را دنبال کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: نقشه امروز دشمن برای انقلاب اسلامی مانند نقشه یهودیان در صدر اسلام است؛ یهودیان مسلمانان را قاتل اسلام ناب و فرزندان پیامبر(ص) کردند.

حاجی صادقی با بیان اینکه تحریم های امروز یکی از فتنه های اقتصادی دشمن است، اضافه کرد: دشمنان به دنبال آن هستند که مردم را خسته کنند، اما مردم ایران پیرو پیامبری هستند که در شعب ابی طالب زندگی کرده، پیرو امام معصومی هستند که لب تشنه سرش را بریدند ولی تن به ذلت نداد.

وی ادامه داد: مسؤولان باید بدانند که مشکلات اقتصادی با چشم داشتن به آمریکا و کشورهای اروپایی حل نمی شود، باید با لبیک گفتن به ولی فقیه و باور اقتصاد مقاومتی به مردم تکیه کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دشمنان با بیان مسئله هسته ای و موشکی به دنبال تضعیف نیروی انقلاب اسلامی هستند، گفت: دشمنان می خواهند انقلاب اسلامی را ضعیف کنند تا فرمانشان را ببرد.

حاجی صادقی افزود: آخرین فتنه دشمن نفاق و دورویی است تا مردم را نسبت به ارزش های انقلاب دچار تردید کنند.
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 70
چاپ خبر
منبع:خبرگزاری بسیج

کد خبر:1282288

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار