پشتیبانی اینستاگرام از ویدیو‌های ۶۰ دقیقه‌ای

بر اساس گزارش روزنامه وال استریت ژورنال، اینستاگرام موضوع پشتیبانی از ویدیو‌هایی به بلندی ۶۰ دقیقه را مدنظر قرار داده است. چنین قابلیتی می‌تواند اینستاگرام را به پلتفرم‌هایی مانند یوتیوب و شرکت مادر خود، فیسبوک، نزدیک‌تر کند. البته چنین برنامه‌ای فعلا در حالت مقدماتی قرار دارد و به همین خاطر شاید این شرکت پشتیبانی از ویدیو‌هایی با زمان بسیار طولانی‌تر را تایید نکند.


اینستاگرام به زودی ویدیو های ۶۰ دقیقه ای را پشتیبانی می کند
 
بر اساس گزارش روزنامه وال استریت ژورنال، اینستاگرام موضوع پشتیبانی از ویدیو هایی به بلندی ۶۰ دقیقه را مدنظر قرار داده است. چنین قابلیتی می تواند اینستاگرام را به پلتفرم هایی مانند یوتیوب و شرکت مادر خود، فیسبوک، نزدیک تر کند. البته چنین برنامه ای فعلا در حالت مقدماتی قرار دارد و به همین خاطر شاید این شرکت پشتیبانی از ویدیو هایی با زمان بسیار طولانی تر را تایید نکند.

اینستاگرام موضوع پشتیبانی از ویدیو هایی به بلندی ۶۰ دقیقه را مدنظر قرار داده است. بنا به این گزارش، تمرکز اصلی این ویژگی معطوف به ویدیو های عمودی خواهد بود. در حال حاضر بخش استوری این اپلیکیشن از عکس ها و ویدیو های عمودی تشکیل شده و معلوم نیست که آیا این مشخصه ی جدید محدود به این بخش خواهد بود یا اینکه به فید اصلی اینستاگرام هم راه پیدا می کند. در حال حاضر، ویدیو های بخش استوری محدود به ۱۵ ثانیه و ویدیو های فید اصلی محدود به ۶۰ ثانیه هستند.

بر اساس اعلام اینستاگرام، در حال حاضر بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر فعال روزانه از بخش استوری این اپلیکیشن استفاده می کنند و همچنین بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر در اینستاگرام مشغول فعالیت هستند. این کمپانی در هفته های اخیر مذاکراتی را با تولیدکنندگان ویدیو و ناشران در زمینه ی احتمال تولید ویدیو های طولانی تر آغاز کرده است.
 
 
loading...

اطلاعات خبر


بازدید: 53
چاپ خبر
منبع:سایت خبری تحلیلی فرادید

کد خبر:1283196

شارژ رایگان

شارژ

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

خبرهای مرتبط

پربازدیدترین اخبار